Чому ячна каша корисна?

Корисна і смачна
Готувати кашу можна на воді, молоці, за допомогою плити або мультиварки.

Корисна і смачна

Ячна каша для здоров'я


1. Вітаміни. У цій каші їх багато і вони різноманітні. Тут і каротиноїди (група А), та представники груп В і Д. найбільш цінний як раз вітамін В, який вважається одним з найбільш рідкісних у продуктах харчування. Однак він дуже цінний для нервової і травної систем. А вже про серцеву і говорити нічого. Жінки, які переживають за стан волосся і нігтів, повинні вводити в свій раціон продукти з даними вітамінами.

2. Завдяки своїм властивостям, кишечник очищається від шлаків, токсинів і застояних продуктів харчування. Слизова оболонка обволікається. Як результат, токсини не всмоктуються. Втім, як і багато елементи розпаду, що утворюються в процесі травлення. Звідси і успішне схуднення.

3. Не можна забувати про те, що бактерії не можуть «прижитися» в кишечнику, який обволокла слиз. Тому коли ви їсте кашу, ви не тільки підвищуєте свій імунітет, але і зменшуєте шанси мікроорганізмів оселитися у вашому травному тракті. Можна сказати, що це природний антибіотик.

4. Відмінно підходить тим, хто хворий гастритом, виразкою та іншими хворобами шлунково-кишкового тракту. Болі при цих захворюваннях стають значно менше. А все знову ж таки завдяки тому, що стінки шлунку обволікаються. Кислота не завдає більше болю в процесі перетравлювання, оскільки шлунок «захищений».
Чому ячна каша корисна? Чому ячна каша корисна? Reviewed by Надя Гладій on 0:57:00 Rating: 5