Мережа активно обговорює новорічне привітання Порошенка (ФОТО, ВІДЕО). А що ви думаєте про його виступ?


Новорічне привітання Порошенко сколихнуло соцмережу.
У мережі активно обговорюють новорічне привітання президента України Петра Порошенка, повідомляє Корупція. інфо
У своєму виступі президент підкреслив, що наступний рік для країни буде навіть успішнішим, що минає. Порошенко торкнувся питань обороноздатності країни, енергетичної незалежності, успіхів на Євробаченні і Параолімпіаді.
screenshot11
screenshot12
screenshot13
screenshot14
screenshot16
Президент також звернувся до українців на окупованих Росією територіях і підкреслив, що це тимчасово.
Ми надаємо повний текст звернення.
Дорогі українці!
Не тільки діти, але кожен з нас, незалежно від віку, вірить в диво. Особливо в цей святковий час, яке починається ще зі Святого Миколая і завершується Водохрещем. Особливо в цю ніч, коли настає Новий рік і переповнює наші серця радістю, вірою, надією.
Причин для оптимізму сьогодні більше, ніж рік тому. Легко ще не буде, але і найгірше в економіці – позаду.
Ми подолали шок від руйнування частини індустріального потенціалу, викликаного військовою агресією. Так само, як і від ворожого закриття Росією ринку для наших товарів, від торгової і транспортної блокади.
Ми адаптували наше господарство до нових умов. Нам вдалося відновити економічне зростання. І це дозволяє в новому році тримати курс на збільшення доходів українців.
Ми зміцнили нашу обороноздатність. Справитися з завданням вдалося без мобілізації. Армія стає контрактною, а захисник Вітчизни – одна з найблагородніших професій.
Вперше в історії не купили жодного кубометра газу з Росії – і це великий крок до енергетичної незалежності!
Як єдиний народ, ми раділи перемозі Джамали на Євробаченні, величезному успіху українських паралімпійців та медалей олімпійців в Ріо-де-Жанейро, точним ударам наших боксерів.
Прийдешній рік – особливий. Це – рік сторіччя Української національної революції.
Але тоді українці, замість того, щоб об'єднатися проти зовнішніх загроз, воювали між собою. І зараз, якщо не зробити висновків, бездумне політичне протистояння може легко повернути економіку назад. Політику – занурити в анархію. А країну – зробити здобиччю агресора.
Про найважливіші уроки історії не варто забувати навіть в новорічну ніч. Я зробив висновки. Чужих помилок – не повторю. І іншим – не дам.
Головним своїм завданням бачу підтримку належних політичних умов для розвитку країни. І звичайно ж – посилення нашої обороноздатності, зміцнення міжнародної підтримки України, зближення з Євросоюзом і НАТО.
Бажаю кожному з вас миру, перемоги, щастя, добробуту.
З особливою повагою давайте згадаємо наших земних ангелів-хранителів.
Славні українські воїни! Вся країна дякує вам за те, що даруєте нам цю мирну святкову ніч. За те, що гарантуєте захист в новому році.
Від імені всієї України вітаю вас, наші співвітчизники, брати і сестри в Криму, Севастополі та окремих районах Донеччини та Луганщини. Російська окупація – тимчасова. Ми обов'язково об'єднаємося.
Все буде добре!
Слава Україні!
З новим роком!

Мережа активно обговорює новорічне привітання Порошенка (ФОТО, ВІДЕО). А що ви думаєте про його виступ? Мережа активно обговорює новорічне привітання Порошенка (ФОТО, ВІДЕО). А що ви думаєте про його виступ? Reviewed by Марія Тороус on 3:58:00 Rating: 5