Пронумеруй пальці від 6 до 10, а потім з’єднай потрібні номери. Це ж неймовірно!Напевно, всім нам нелегко було в дитинстві вчити табличку множення. І якщо множення на 2, 3, 4 і 5 ще не викликало великих труднощів, то далі починалися проблеми.., передає ЗМІ.Повідомляє https://ukr.media/Якщо твої діти теж відчувають труднощі в цьому, покажи їм простий і веселий спосіб множення на пальцях. Цей метод не тільки допоможе їм швидше вивчити табличку множення, але і перетворить виконання домашнього завдання в захоплюючу гру!

Для початку пронумеруй пальці обох рук від 6 до 10, починаючи з мізинця, як це показано на рисунку. Для множення одного числа на інше з’єднай пальці з потрібними номерами. Наприклад, якщо тобі потрібно помножити 7 на 8, доторкнися безіменним пальцем лівої руки до середнього пальця правої.Після цього порахуй, скільки пальців знаходиться вище сполучених (причому обидва дотичних пальця теж враховуй при рахунку). Це буде кількістю десятків у відповіді. В даному випадку у нас 5 десятків, тобто число 50.Потім перемножь кількість пальців на лівій і правій руці. Це будуть одиниці шуканого числа. В нашому випадку на лівій руці залишилося 3 пальці, а на правій — 2. Множимо ці числа: 3 ? 2 = 6.Потім просто склади одиниці і десятки: 50 + 6 = 56!Можливо, цей спосіб підійде не всім, але спробувати навчити цьому трюку дитини безперечно варто! І якщо тобі сподобався цей незвичайний метод, неодмінно розкажи про нього своїм друзям.
Пронумеруй пальці від 6 до 10, а потім з’єднай потрібні номери. Це ж неймовірно! Пронумеруй пальці від 6 до 10, а потім з’єднай потрібні номери. Це ж неймовірно! Reviewed by Марія Тороус on 11:09:00 Rating: 5