Ялинки штучні або живі — яку ялинку обрати до Нового року?


Скоро-скоро Новий рік… І вже час вирішувати — де саме, з ким і, головне, як зустрічати це найкраще в світі свято. Незалежно від місця святкування, створити новорічну атмосферу в будинку — завдання першорядне. І перше, про що варто подбати — це, ялинка, під яку головний Дід країни буде складати свої численні подарунки.
Яка ялинка краще — жива, ароматна, або штучна і практична?
Звичайно, аромат живої хвої вже сам по собі створює новорічний настрій. Але все частіше сьогодні ми купуємо саме штучні ялинки. Чому?
Читайте також: Як вибрати красиву і безпечну штучну ялинку — основні правила.

Штучні ялинки — переваги
Широкий асортимент. Штучні ялинки відрізняються за кольором (зелені, срібні, білі та інші) за розмірами та «пухнастості», за типом кріплення гілок зі стволом (розбірні, в різних варіантах, і не розбірні), поділяються на звичайні і світлодіодні (до останніх гірлянда не потрібна), розрізняються по комплектності — з мішурою і іграшками або без таких.
Строк служби. Штучну красуню не доведеться викидати через тиждень після свята — вона прослужить від 5 до 10 років. Звідси випливає і третій плюс — економія сімейного бюджету.
Зручність зберігання. Ялинку можна акуратно розібрати і заховати на антресолі до наступного свята.
Легкість установки. Не потрібно шукати відро, засипати в нього пісок або заливати воду — досить увіткнути всі гілочки в стовбур і встановити ялинку на підставку.
Немає необхідності витрушувати ялинкові голки з килимів до самої весни і відганяти вихованців від ароматного символу нового року.
Екологія. Купуючи штучну ялинку, ви зберігаєте кілька живих (по одній на кожен рік).
Пожежна безпека. Жива ялинка спалахує миттєво. Штучна (якщо вона якісна) — створюється з пожежобезпечних матеріалів.
Придбати ялинку можна ще на початку грудня (а «живі» ялинкові базари відкриються не раніше 20-го грудня).Штучна ялинка — мінуси
Немає аромату хвої. Вирішити проблему можна просто купити пару ялинових лап для аромату або скористатися ароматичним маслом.
Вартість. Вона буде досить високою для солідної пухнастої ялинки. Але якщо розділити суму на кілька років — все одно вийде вигідно.
При втраті або псуванні декількох деталей-гілок зібрати повноцінну красуню на наступний свято буде неможливо. Тому важливо дотримуватися правил її зберігання та збирання/розбирання.
Токсичність неякісної продукції. ПВХ, з якого зазвичай роблять ялинки, містить шкідливі сполуки свинцю і при нагріванні виділяє фосген. Тому брати ялинку за принципом «подешевше» — нерозумно. Здоров’я дорожче.


Джерело http://owoman.com.ua/
Ялинки штучні або живі — яку ялинку обрати до Нового року? Ялинки штучні або живі — яку ялинку обрати до Нового року? Reviewed by Марія Тороус on 7:21:00 Rating: 5