Ось чого не переносить харчова міль!

Харчова моль — надзвичайно шкідлива комаха, які може завестися навіть на самій чистій кухні і нанести вагомий шкоди продуктам.

Помітивши літаючих метеликів в квартирі, дій негайно! Як назавжди позбутися від цієї крилатої напасті?

До речі, харчова моль набагато крупніше платтяної і крильця в неї темніше. Важливо розрізняти ці види

Як позбутися від харчової молі
Якщо виявлені метелики, то і гусениці маються. Залишилося лише їх виявити. Ретельно оглянь всі пакети і ємності з крупами, внутрішні кути шафок.
Також моль любить селитися в сухофруктах, сухому кормі для тварин, горіхах, борошно, спеції, печиво і цукерки. Шукай кокони і павутину, плести яку моль любить на кришках банок і швах пакетів з продуктами.

Виявивши «вогнища зараження», викидай, не роздумуючи. Шкода, звичайно, але нічого не поробиш...
Ретельно вимий шафки з оцтом, борною кислотою, лимонним соком або просто мильним розчином. Щілини оброби пензликом, змоченим в оцті. Через 30 хвилин змий все звичайною водою і витри рушником насухо.
Як відлякуючий засіб розклади на поличках надрізані часточки часнику або палички кориці.
Відлякати шкідників допоможуть також мішечки з м'ятою, лавандою, полином, лавровим листом.І все-таки, кращий спосіб вирішити проблему — профілактика. Тому, щоб убезпечити себе від ненажерливих квартирантів, скористайся нашими рекомендаціями.
Профілактика харчової молі
Борошно, крупи та інші сипучі продукти краще не купувати про запас. Розраховуй, щоб з'їсти їх за 3-4 тижні, а потім купуй нові. У продажу зараз є все, так і магазини часто влаштовують різні акції на товар.
Всі закуплені продукти зберігай у скляних, щільно закритих ємностях. Якщо паразит і був принесений з магазину в пакеті, то через скло виявити лазутчика буде набагато легше. Тим більше, що вміст однієї банки викинути простіше, ніж всієї шафи.

Міль не витримує високих температур, тому якщо була необхідність закупити крупу у великій кількості, висип її на деко і гарненько просмаж в духовці.
Також моль боїться і низьких температур: куплений пакет з крупою або борошном помісти на ніч в морозилку.
Мабуть, це все, що необхідно знати для ефективної боротьби з домашнім шкідником , щиро бажаю тобі успіхів в цьому бою!
Поділися статтею з друзями, можливо, ця інформація їм зараз вкрай необхідна!

Джерело https://ukr.media
Ось чого не переносить харчова міль! Ось чого не переносить харчова міль! Reviewed by Марія Тороус on 7:10:00 Rating: 5