У Мережі з’явилося інтимне фото Лідії Таран з її молодим коханцем (ФОТО)Популярна телеведуча та колишня дружина Андрія Доманського, Лідія Таран, схоже, знайшла нове кохання, передає Корупція.СтарПринаймні, активний шанувальник у телеведучої вже з'явився. Причому 29-річний Олексій молодший за Лідію на десять років! Але телеведуча не вважає це перешкодою.

– То й що? – каже Лідія. – Головне не вік, а те, що у людини в голові.

Познайомилися Лідія й Олексій на зйомках проекту "І прийде кохання" на каналі "1+1". На першому побаченні хлопець полонив телеведучу, подарувавши їй величезний букет хризантем.
– У моєму житті вже стільки було троянд, що такі квіти стали мені значно милішими, – мало не зі сльозами на очах відреагувала Лідія. – До речі, в мене бувають такі дні, коли я сама собі купую квіти. А що, чекати, поки хтось мені їх подарує?

Що ж, з появою Олексія телеведуча, схоже, тепер одержуватиме квіти частіше.У Мережі з’явилося інтимне фото Лідії Таран з її молодим коханцем (ФОТО) У Мережі з’явилося інтимне фото Лідії Таран з її молодим коханцем (ФОТО) Reviewed by Марія Тороус on 12:14:00 Rating: 5