В Україні заборонили відомий засіб від грипу
На всій території України введена заборона на популярні таблетки від грипу «Gripex NOC», виробництва компанії «Фармація Інтернешнл Інк.», США.

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела повну заборону на продаж, зберігання і реалізацію лікарського препарату «Gripex NOC». Отож, заборона на лікарський препарат введена через повідомлення від правоохоронних органів. Виявлена партія даного препарату на безліцензійних складах. Препарат «Gripex NOC» є незареєстрованим в Україні. Сообщает http://journalist73.blogspot.com


У зв’язку з цим Держслужба своїм розпорядженням зобов’язала всі суб’єкти держвласності, що здійснюють реалізацію, зберігання та застосування даного препарату терміново перевірити наявність забороненого препарату і зняти його з продажу й знищити. Аптеки також зобов’язались відразу ж виконати всі вимоги щодо заборони препарату.


Нагадаємо, що Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками заборонила продаж популярного препарату «Афлубін». Він застосовувався для лікування ГРВІ та грипу.

Джерело

В Україні заборонили відомий засіб від грипу В Україні заборонили відомий засіб від грипу Reviewed by Марія Тороус on 10:47:00 Rating: 5