Як зробити рукавички для сенсорних екранів своїми руками


Зима незмінно приносить з собою холод і сніг, так що руки найкраще ховати в теплі рукавички. На жаль, екрани смартфонів не розпізнають дотики пальців, обгорнутихматерією. Як самостійно зробити зі звичайної пари рукавичок стильний і дуже кориснийподарунок на Новий рік розповідає "Популярна механіка".
Ємнісні екрани смартфонів і подібних пристроїв використовують електрику для того, щоб дізнаватися дотику пальців. Ваша шкіра здатна проводити електрику, і коли невелика її ділянка торкається поверхні, він таким чином замикає ланцюг і генерує сигнал. Більшість текстильних матеріалів, таких як щільна тканина і шкіра, практично не проводять електрику, а тому дотик до екрану пальцем у звичайній рукавичці не виробляє ніякого ефекту. Щоб вирішити цю проблему, ви повинні оснастити фалангу рукавички невеликим аксесуаром, що містить фрагменти провідних елементів.
Примітка: якщо ви не вмієте або боїтеся працювати зі швейною голкою, то можете скористатися такими продуктами, як AnyGlove або Nanotips. На жаль, якщо нанести ці рідини на кінчики пальців рукавичок і дати їм висохнути, разом з електропровідними властивостями ви отримаєте повністю знебарвлені області шкіри і тканини, які до того ж відшаровуються після декількох застосувань, так що це досить сумнівний спосіб.
На виготовлення печаток піде не більше 10 хвилин. Вам будуть потрібні звичайні шкіряні рукавички, маркер, яка проводить нитку або пряжа (вони продаються в магазинах для рукоділля), голка і кілька простих інструкцій.
1. В першу чергу з'ясуйте, які саме частини ваших фаланг контактують з екраном.
2. Відзначте ці області так, щоб навіть в вивернутому навиворіт стані можна було сказати, де знаходяться ці мітки.
3. Далі вам належить нашити провідну нитку на невелику ділянку матеріалу, що покриває зазначену зону.
Примітно те, що на внутрішній стороні рукавички повинні залишитися довгі фрагменти ниток, для забезпечення додаткового контакту зі шкірою та збільшення провідної здатності.
4. Одягніть рукавичку і проведіть випробування на своєму смартфоні. У разі, якщо контакт нестабільний, спробуйте залишити всередині довші нитки. Якщо все в порядку, то упакуйте подарунок в красиву коробочку і піднесіть його з гарним новорічним побажанням. Вуаля!


Джерело http://ukr.segodnya.ua/
Як зробити рукавички для сенсорних екранів своїми руками Як зробити рукавички для сенсорних екранів своїми руками Reviewed by Марія Тороус on 9:28:00 Rating: 5