Найлегший спосіб вирощування цибулі на підвіконні.


Існує хитрий спосіб вирощування молодої цибулі для лінивців, передає Ukr.Media.
Ось як можна виростити цибулю на підвіконні взимку. Буде потрібно мінімум матеріалів і зусиль. Прихопіть цибулини, і вперед!
Як виростити цибулю на підвіконні
Знадобиться
— деко
— картонні комірки з-під яєць
— тепла вода
— цибулини
Хід роботи
Налийте в деко води і помістіть в нього яєчні лотки. Деко можна замінити пластиковими коробками відповідних розмірів.Сажайте оброблені в теплій воді цибулинки в кожну клітинку. Процес обробки також надзвичайно простий: замочіть цибулини у воді, температура якої становить 40 градусів Цельсія, на 10 хвилин. Ця процедура забезпечить більш активне зростання молодих зелених пір'я!
Не забувайте доливати воду в деко постійно! Зростання цибулі почнеться відразу після висадки, і незабаром ви будете захоплюватися урожаєм зелені.

Це коротеньке відео — наочна інструкція по посадці домашньої грядки.
Зелена цибуля багата цинком, не тільки вітамінами! Коли організму цинку не вистачає, псується шкіра, волосся і нігті, порушуються репродуктивні функції, починаються проблеми з гормональним фоном. Зелена цибуля допоможе заповнити нестачу важливого мікроелемента! Скільки ж апетитних страв можна приготувати зі свіжої зеленню...


Джерело https://ukr.mediaф
Найлегший спосіб вирощування цибулі на підвіконні. Найлегший спосіб вирощування цибулі на підвіконні. Reviewed by Марія Тороус on 0:35:00 Rating: 5