Медики застерігають: дітям до трьох років цих фруктів краще взагалі не давати

Одним із символів холодного сезону є хурма. Медики стверджують, що це фрукт, який має велику харчову цінність. Тож достатньо скуштувати два плоди, аби вгамувати голод. При цьому їх калорійність дуже низька, пише газета "Експрес".
-- А в чому саме полягає користь цього продукту?
-- У великій кількості вітамінів та мікроелементів, -- пояснює лікар-дієтолог Наталія Самойленко.
-- Хурма своєю корисністю переважає навіть над звичними для нас яблуками, адже містить більше вітаміну С, що особливо важливо взимку. Відтак йдеться про продукт, який допомагає організмові боротись з інфекціями.
Зрештою, навіть хворим на респіраторні недуги варто додавати цей плід до раціону, аби стимулювати роботу імунної системи. Вкрай корисно їсти хурму особам із серцево-судинними хворобами, адже в продукті міститься багато калію (зрештою, і з профілактичною метою варто смакувати цим фруктом, це допоможе зберегти еластичність судин).
Крім цього, хурма багата на залізо (тож допомагає боротись із анемією, йдеться про поширений взимку стан) та йод (що особливо важливо для наших співвітчизників, більшість із яких потерпає через дефіцит цього мікроелемента).
-- А хурма калорійна?
-- Ні, це доволі низькокалорійний продукт. У ста грамах хурми міститься лише 66 кілокалорій. Тож навіть особам, що стежать за своєю вагою, можна додавати до раціону. Зауважу, що хурма містить ще й інші вітаміни: наприклад, А і Р, а також мікроелементи (кальцій, фосфор, магній, натрій). Тому загалом йдеться про продукт, який корисний для шкіри та зору, сприяє нормалізації роботи нервової системи, покращенню мозкової діяльності та працездатності, а також омолодженню організму, адже містить багато антиоксидантів. А ще вважається, що цей продукт є чудовим засобом профілактики раку та допомагає позбутись наслідків стресу в організмі.
-- То протипоказів немає?
-- Оскільки йдеться про продукт, що не росте на нашій землі (а отже, організм не звик до нього), слід обмежувати його споживанням. У день не варто з'їдати більше одного -- двох плодів.
Окрім того, вкрай обережними слід бути особам із харчовою алергією. Спершу варто скуштувати чверть плода, аби пересвідчитись, що впродовж дня не виникло небажаної реакції (висип, почервоніння, набряклість губ).
З цієї ж причини "знайомити" дитячий організм з хурмою слід потроху. А до трирічного віку споживання цього продукту взагалі не рекомендовано. І не лише через те, що він має яскраво помаранчеве забарвлення (що може спровокувати алергію), але й тому, що може спричинити проблеми в роботі кишківника (через наявність грубих харчових волокон).
І ще одне -- оскільки хурма містить велику кількість легкозасвоюваних цукрів, продукт не рекомендовано споживати хворим із цукровим діабетом. Хіба що зрідка й в обмеженій кількості, але про це слід порадитись із лікарем. Також не рекомендовано вживати цей фрукт при хворобах нирок у стані загострення.

Медики застерігають: дітям до трьох років цих фруктів краще взагалі не давати Медики застерігають: дітям до трьох років цих фруктів краще взагалі не давати Reviewed by Марія Тороус on 9:04:00 Rating: 5