Дізнайтеся, чому приймати душ щодня шкідливо для вашого організму

Коли люди кажуть, що не приймають щодня душ, нам здається це дуже дивним. Тим не менш, чи потребуємо ми цієї процедури кожен день.


Виявляється, щоденний душ зовсім не приносить користі здоров'ю. Прочитайте цю статтю, і дізнайтеся, чому потрібно рідше митися. Потрібно приймати душ щодня? Доктор Кейсі Карлос, доцент відділу дерматології Каліфорнійського університету в Сан-Дієго, стверджує, що часті водні процедури несприятливо позначаються на здоров'ї.
Вона зізнається, що важко перевчити людей використовувати мило лише у справді необхідних випадках. Догляд за шкірою простий: мило видаляє з шкіри забруднення, жир. У свою чергу, шкіра стає сухою і набуває шорстку текстуру.
Карлос радить використовувати мило тільки для певних місць, таких як пах, пахви і стопи. Крім того, потрібно уникати використання мила для миття грудей, спини, рук і ніг. Чому? Тому що ваша шкіра має дивовижну здатність до самоочищення.
Наукове пояснення. Більшість торгових марок ігнорують наукові відомості. На щастя, нижче ви можете дізнатися, чому часті водні процедури – шкідлива звичка:
— Верхній шар шкіри складається з мертвих клітин шкіри, які захищають нижні шари шкіри — Верхній шар скріплюється жирами або ліпідами, які утримують вологу
— Всякий раз, коли ви приймаєте душ або робите скраб, ви руйнуєте цей шар
— Чим частіше ви приймаєте душ, тим більше ушкоджень відбувається у верхньому шарі
— Із-за частих водних процедур ваша шкіра не встигає відновитися, вибудувати ліпідний бар'єр
— Захисний бактеріальний шар теж не встигає відновлюватися. А ці «хороші» бактерії служать захистом вашого організму від інфекцій
— Негативний вплив на волосся. Наслідки частого миття волосся: сухість, тьмяний колір, схильність до лупи. У деяких випадках волосся дуже швидко стають жирними, так шкіра голови намагається компенсувати сухість. Додаткові переваги: — Ви заощадите час — Ви заощадите більше води — Ви заощадите гроші на гелях для душу, лосьйонах і пр.

Ми вже так звикли приймати душ щодня, що й не помічаємо, як це негативно позначається на нас. Однак можна відмінно виглядати і без щоденних водних процедур. Нижче ви побачите поради по красі і стилю, які можуть бути корисними:
— Знімайте макіяж перед сном. Так ви зможете прокидатися з відчуттям свіжості
— Щоранку надягайте свіжу білизна
— Вологою губкою протирайте пахову область, пахви і т. д.
— Користуйтеся кремами з ефектом сяйва
— Користуйтеся дезодорантом, який не залишає білих слідів. Вибирайте засіб, що не має сильного запаху.
— Носіть одяг з натуральних тканин, особливо влітку. Поліестер і пот – не найкраще поєднання, навіть якщо ви щодня приймаєте душ
— Регулярно голіть пахви
— Використовуйте сухий шампунь. Якщо у вас його немає, то можна скористатися дитячою присипкою. Так ваше волосся буде виглядати чистими і гладкими, та ще й смачно пахнути.
— Робіть зачіски
— Не переборщуйте з зволоженням
— Використовувати яблучний оцет для натуральної дезодорації пахв
— Користуйтеся прокладками
Висновок Щоденний душ залишає нашу шкіру без зволоження. У свою чергу, шкіра стає сухою, грубою, більш схильною до подразнення і почервоніння. Надмірний душ порівняємо з надмірним пілінгом. Обидві ці процедури мають однаковий ефект. Ваша шкіра здатна на самоочищення, і з правильним доглядом за собою, ви завжди можете виглядати так, ніби щойно вийшли з душу.
Джерело: https://ukr.media/medicine/283308/
Дізнайтеся, чому приймати душ щодня шкідливо для вашого організму Дізнайтеся, чому приймати душ щодня шкідливо для вашого організму Reviewed by Марія Тороус on 3:41:00 Rating: 5