Кабанчик з мікрофоном: співачка Камалія нажахала глядачів на концерті своєю розповнілою фігурою (ФОТО)
39-річна співачка Камалія, яка нещодавно показала фігуру в бікіні, з’явилася на благодійному заході, організованому разом з чоловіком-мільйонером іранського походження Мохаммадом Захуром, передаєКорупція.СтарПід час світського вечора співачці вдалося зібрати 500 тисяч гривень, які підуть на благодійність для дітей. Відзначимо, що Камалія багато років займається допомогою хворим дітям і сиротам. Співачка також підтримує геїв, які є шанувальниками її творчості. Камалія часто виступає в Польщі, Німеччини та США перед людьми з нетрадиційною орієнтацією.


Камалія не тільки блищала в срібній сукні, а й виступила на сцені, виконавши кілька композицій. А ось увагу шанувальників співачки залучили не тільки талант і краса Камалії, але і помітно кругленький живіт знаменитості.Схоже, що артистка стала жертвою невдалого крою і забарвлення сукні, або готується стати матір’ю вдруге.

Нагадаємо, що Камалія 10 років намагалася стати мамою, і лише три роки тому її спроби увінчалися успіхом. Співачка народила близнюків Арабеллу і Мірабелла, ощаслививши свого чоловіка.

Джерело
Кабанчик з мікрофоном: співачка Камалія нажахала глядачів на концерті своєю розповнілою фігурою (ФОТО) Кабанчик з мікрофоном: співачка Камалія нажахала глядачів на концерті своєю розповнілою фігурою (ФОТО) Reviewed by Марія Тороус on 11:28:00 Rating: 5