Вони самі винні, що захворіли! Онкохворих держава більше не забезпечуватиме

Українські лікарні, де проходять лікування пацієнтів з онкологічними захворюваннями, переходять на самофінансування, і вони більше не зможуть отримувати фінансову допомогу від держави. Як інформує replyua. посилаючись , про це сьогодні розповіла Уляна Супрун. – повідомляє Корупція.Інфо
Від себе додамо, що ми смутно уявляємо профілактику раку. Адже багато онкологічні захворювання розвиваються не через спосіб  життя пацієнта, а через погану екологію і інші фактори. За новим «стандартам» виходить, що люди самі винні у своїй хворобі і не можуть розраховувати на підтримку держави.

За словами виконуючого обов'язки міністра охорони здоров'я, Міністерство більше не прийме програму держдопомоги «Онкологія», оскільки відомство буде тепер концентруватися тільки на профілактиці небезпечних захворювань, а не на їх лікуванні. «Мені б дуже хотілося спостерігати за тим, як в Україні буде процвітати профілактична медицина, щоб в країні ставало менше пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Чому ми зобов'язані їх лікувати? Ми пізно виявляємо ці небезпечні хвороби», підкреслила Супрун. Також вона впевнена, що нова система медобслуговування, припускає появу сімейних лікарів, допоможе знизити рівень захворюваності на рак. Також Супрун припустила, що гроші на лікування онкохворих можуть виділяти місцеві бюджети.
Оновлено: на сайті МОЗ України дійсно з'явилася новина про те, що програма була припинена, однак у відомстві підкреслили, що продовжать забезпечувати безкоштовними ліками онкохворих, і в бюджеті на наступний рік передбачена сума, яка набагато більше від тих коштів, що були виділені в 2016 році.
"Вислужився перед господарем", – написали в мережі.
Вони самі винні, що захворіли! Онкохворих держава більше не забезпечуватиме Вони самі винні, що захворіли! Онкохворих держава більше не забезпечуватиме Reviewed by Марія Тороус on 6:31:00 Rating: 5