3 способи перевірити, чи на 100% чистий мед перед вами

Ми живемо в епоху штучної їжі, синтетичних каш і «здорових» продуктів, під зав'язку набитих цукром. Але є одна насолода, корисність якої доведена століттями - мед.
От тільки біда в тому, що і його навчилися підробляти! І докази цього - той факт, що щороку в світі продається більше меду, ніж виробляється. Та й взагалі зростаючі продажі меду суперечать здоровому глузду: бджіл в світі стає тільки менше, так що виробництво чистого меду постійно дорожчає.
Більшість промислових виробників «меду» додають в нього кукурудзяний сироп з великим вмістом фруктози і «комерційну глюкозу» - добавку, яка дає йому «натуральний» смак.
У цьому, до речі, немає нічого незаконного - за умови, що споживач знає, що купує. Правда, більшість виробників «забувають» вказувати, що в їх банках не «натуральний мед».
На щастя, у вас є як мінімум 3 способи перевірити, чистий ви купили мед або розбавлений. І зараз ми все розповімо.
Метод №1: Налийте мед в воду.Чистий мед швидко опуститься на дно склянки з водою. А при його розмішуванні будуть утворюватися грудки.
Підроблений, ненатуральний мед розчиняється набагато швидше і без «побічних» ефектів. До тих пір, поки він опуститься на дно склянки, велика частина його розчиниться. І ніяких грудок!
Метод №2: Підпаліть його.Умочіть кінчик паперової серветки в мед, а потім піднесіть її до каміна або газового пальника. Якщо мед не горить, але папір при цьому вже почорнів, значить, мед - штучний.
Чистий мед загоряється швидко, а горить рівномірно.
3. Метод №3: Перевірте його щільність.Це взагалі один з найпростіших способів. Підходить навіть для перевірки на ринку.
Просто капніть краплю меду, який вам продають, собі на ніготь. Якщо він буде швидко розтікатися без всяких рухів пальця, значить, мед - фальсифікований.
Чистий мед буде щільним, а ступінь його натягу досить висока. Так що крапля повинна зберегти форму!
І бонус.

Ну, і, нарешті, якщо мед ви вже купили, не перевіривши, а тепер вас долають сумніви, поставте мед в холодильник або на кілька хвилин в морозильник. Чистий мед, по-перше, швидко загусне, а по-друге, швидко кристалізується. Якщо це не так, вам є над чим замислитися.
Навіть якщо ви не розумієте англійську, подивіться це відео: описані тут методи стануть зрозумілішими.Джерело: http://lifter.com.ua/275/3-sposoba-proverit-na-100-li-chistiy-med-pered-vami
3 способи перевірити, чи на 100% чистий мед перед вами 3 способи перевірити, чи на 100% чистий мед перед вами Reviewed by Марія Тороус on 3:55:00 Rating: 5