Землетрус 28 грудня – початок: астролог попередив про нову небезпеку


У першій половині 2017 року в Україні можуть відбутися потужні землетруси.


Землетрус, що стався 28 грудня в зоні Вранча на території Румунії – перший з кількох землетрусів, які можуть відбутися в цьому районі і зачепити Україну в першій половині 2017 роки; вони можуть бути набагато більш руйнівними, ніж попереднє.

Такий прогноз озвучив астролог Влад Росс, передає Ukr.Media.

Астролог нагадав, що 22 грудня вже прогнозував землетруси, які можуть відбутися в зоні Вранча, “і ось вони вже почалися”. За оцінками Росса, небезпека серйозних землетрусів буде зберігатися протягом найближчого півріччя.

Він допускає ще один-два потужних землетруси. “Україні, особливо західній Україні, Одеської області, в Карпатах треба бути обережними в цьому сенсі”, – підкреслив Росс.

“Румунія дуже сильно буде впливати на нас в найближчі півроку, це тільки початок землетрусів. Слава богу, що епіцентр землетрусу 28 грудня був дуже глибоко, тому в Україні його майже не відчули. Але під час наступних землетрусів можуть відбуватися розломи”, – попередив астролог.

Він також звернув увагу на взаємозв’язок сейсмічної активності і сильних негативних емоцій, які відчувають люди, що проживають на тій чи іншій території. У цьому контексті астролог нагадав про азербайджано-вірменський конфлікт і що послідував за ним руйнівний землетрус. Він також нагадав про землетрус на Донбасі, де його взагалі не могло бути, який відбувся 7 серпня 2016 року в районі Маріуполя.

Джерело
Землетрус 28 грудня – початок: астролог попередив про нову небезпеку Землетрус 28 грудня – початок: астролог попередив про нову небезпеку Reviewed by Марія Тороус on 8:02:00 Rating: 5