Кутикула захищає ніготь від бактерій і забрудненьВчені переконують, що кутикулу обрізати не можна, за нею треба доглядати.


Довгий час вважалося, що невід'ємною частиною догляду за кутикулою є її регулярне обрізання. Проте фахівці не рекомендують обрізати кутикулу, адже вона виконує дуже важливу функцію - захищає паросткову зону нігтя від бактерій і забруднень.

Професіонали у сфері догляду за нігтями радять акуратно відсовувати кутикулу в протилежну зростанню нігтів сторону. Для цього можна використовувати махровий рушник. Здійснювати дану операцію найкраще після душу, коли шкіра чиста і м’яка..

Сухість кутикули - найпоширеніша проблема нігтів, яку, однак, нерідко ігнорують. Для того, щоб зберегти кутикулу м'якою і здоровою, слід регулярно втирати в неї масло. Використовувати можна будь-яке, наприклад, оливкове або дитяче.

Крім того, фахівці радять не економити на засобі для зняття лаку. Важливо, щоб він не містив ацетону, який руйнує ніжну шкіру кутикули.
Кутикула захищає ніготь від бактерій і забруднень Кутикула захищає ніготь від бактерій і забруднень Reviewed by Марія Тороус on 3:36:00 Rating: 5