Сире молоко - небезпечнеХарчові отруєння, пов’язані з вживанням сирого молока, можуть викликати діарею, блювоту, болі в животі, лихоманку, а іноді навіть такі тяжкі стани, як відмова нирки.


Вживання сирого, непастеризованого молока збільшує ризик розвитку харчових отруєнь більш ніж в 100 разів, попереджають дослідники.

Харчові отруєння, пов’язані з вживанням сирого молока, можуть викликати діарею, блювоту, болі в животі, лихоманку, а іноді навіть такі тяжкі стани, як відмова нирки, відзначили вчені.

Нове дослідження показало, що мікробні забруднення, що зазвичай зустрічаються в сирому молоці, включають такі інфекції, як Salmonella, Campylobacter і Listeria, а також Escherichia coli. Ці бактерії можуть викликати серйозні харчові отруєння у людей, особливо у дітей, вагітних жінок і літніх людей, відзначили дослідники. Учені вивчили більше 1 тис. статей на тему шкоди та користі від вживання сирого коров’ячого молока для здоров’я людини.

Ґрунтуючись на отриманих результатах, дослідники не рекомендують вживати молоко в сирому вигляді, особливо вразливим групам населення, таким як літні люди, люди з ослабленою імунною системою, вагітним жінкам і дітям.
Сире молоко - небезпечне Сире молоко - небезпечне Reviewed by Марія Тороус on 13:17:00 Rating: 5