Недосипання у жінок може створити для них масу проблемМайже половина жінок страждає від нестачі сну.


Багато хто вважає, що недосип нормально для дорослої людини, пише The Daily Mail. Також недосип часто відвідує жінок, які наближаються до менопаузи. Скачки гормонів, припливи, нічна пітливість, зміна настрою, - все це заважає спати. Тим часом, брак сну підвищує ризик діабету 2 типу у жінок середніх років. Це довело дослідження фахівців з Гарварду. Вони встановили, що жінки середніх років і літні жінки, що спали менше шести годин, найчастіше стикалися з діабетом.

Однак тільки кожна четверта звертається до лікаря зі скаргами на недосип, говорить спкціалісти Оксфордського університету. Якщо не боротися з цією проблемою, можна заробити серйозні недуги. Як показало дослідження 4100 британців, 46% жінок мали проблеми зі сном. Аналогічні труднощі виникали лише у 36% чоловіків.

Жінки частіше прокидаються вночі (36% жінок проти 23% чоловіків). Шість з кожних 10 жінок зізнаються: протягом дня вони стають дратівливими через брак сну. Аналогічна проблема стосується менше половини чоловіків. До речі, нерідко порушення сну відбувається через апное (людина перестає дихати на якийсь час і хропе). Вагітність і менопауза підвищують ризик розвитку апное сну.
Недосипання у жінок може створити для них масу проблем Недосипання у жінок може створити для них масу проблем Reviewed by Марія Тороус on 14:17:00 Rating: 5