Ніколи не купляй це!!! Наслідки можуть бути плачевними


Яка білизна, одягнена на дівчині, без сумнівів заведе будь-якого чоловіка? Звичайно ж, це трусики-стринги.
Та й багатьом дівчатам набагато приємніше, зручніше та комфортніше носити саме їх, тому що вони зручні влітку, під облягаючим одягом, та й виглядають спокусливо на будь-якій фігурі. Правда є одне «але»: якщо придбати стринги на розмір-два менше, то вони можуть на вас «налізти», однак виглядати будуть дуже негарно.


Краса міні-трусиків
Стрінги можуть бути самими різними, будь-яких кольорів і відтінків, однотонними і з малюнками, з різних тканин, мереживними і ін. Залежно від того, з якою метою ви одягаєте саме стрінги, буде залежати ваш вибір. Так під трикотажні обтягуючі сукні підійдуть стринги, які ззаду мають дві перпендикулярні тонкі смужки.

Пам’ятайте, що стрінги повинні зручно на вас сидіти, не перетягувати тіло. По-перше, це виглядає дуже непривабливо, а по-друге, це шкідливо для кровообігу. Для романтичної зустрічі будуть підходити мереживні стринги привабливого кольору. Для молодої дівчини підійдуть більш яскраві кольори – блакитний, рожевий, зелений і ін. А ось для жінки постарше варто вибрати чорні, білі або червоні стринги. Пам’ятайте, що білі стрінги добре виглядають на засмаглих дівчатах, чорні – підійдуть будь-якій жінці, так само як і червоні. Для спортивних занять підійдуть спортивні стрінги, особливо для тих дівчат, які люблять обтягуючі брюки і шорти.


Небезпека трусиків-стрингів
Крім радісних емоцій, гарного зовнішнього вигляду, стрінги можуть приносити ще й небезпеку, про що попереджають всі лікарі і гінекологи. Багато хто не розуміє: в чому небезпека від таких маленьких і жіночних трусиків? А справа саме в величині цієї білизни. Справа в тому, що через свої розміри стринги не тільки сильно натирають шкіру в зоні бікіні, але і травмують інтимну область. Правда це стосується тих випадків, коли дівчата носять неправильну білизну або носять тільки стрінги. Можна ж поєднувати стрінги з трусиками-танго, шортиками, сліпами та ін. Так що вже науково доведено: якщо весь час носити стрінги, можна отримати грибкове захворювання в області бікіні. Багато фахівців стверджують, що стрінги – причина виникнення молочниці. Як позбавитися від цього захворювання ви дізнаєтеся у статті «Як позбавитися від молочниці».


Як уникнути проблем від такої білизни
Щоб ніяких проблем і захворювань у вас не з’явилося від постійного носіння стрінгів, вам варто їх хоча б періодично міняти на іншу білизну, іншої форми. Однак не кожній дівчині це припаде до душі, так що цілком можна носити тільки стрінги, але з деякими обмеженнями. Для цього уважно вибирайте стринги, тому що вони взаємодіють з вашою шкірою, робіть перевагу натуральним тканинам.


Синтетичних трусиків зараз дуже багато, вони дешевші, але і менш корисні, а ось бавовняні стрінги не принесуть шкоди. Можна одягати стрінги на романтичні вечори, спортивні заняття, вечірки тощо, але стежте, щоб час носіння таких трусиків був не більше 6 годин, потім можна переодягти білизну.


Ще раз варто наголосити, для закріплення знань про це: купуйте білизну тільки свого розміру! Стрінги більшого розміру будуть некрасиво сидіти, спадати і «збиратися», що буде добре видно, а трусики меншого розміру некрасиво вкрадуть стегна, розділивши їх на дві частини, та й допоможуть інфекції розвинутися в інтимному місці.
Ніколи не купляй це!!! Наслідки можуть бути плачевними Ніколи не купляй це!!! Наслідки можуть бути плачевними Reviewed by Марія Тороус on 13:29:00 Rating: 5