Миття посуду розвантажує мозок і заспокоює нерви


Вчені з Флориди поділилися своїми висновками про те, що миття посуду допомагає позбутися навязливих думок, заспокоїти нерви і розслабитися.


Таким чином, фахівці пов'язують цю діяльність з психологічним благополуччям.

Для доказу цього вчені провели дослідження, в якому брав участь 51 студент у віці близько 20 років. Учасників розділили на групи. Одну групу попросили почитати про чуттєві відчуття від миття посуду, іншу - про правила миття посуду. Потім їх попросили переказати прочитані тексти усно і письмово. Слідом за цим кожен з випробовуваних вимив по 18 чистих тарілок.

До і після миття посуду були виміряні показники психологічного благополуччя. В результаті з'ясувалося, що у тих, хто мив посуд усвідомлено, рівень нервозності знизився на 27% і на 25і% підвищився рівень натхнення.

Вчені вважають, що усвідомленість є популярною формою медитації, яка упорядковує думки і заспокоює нерви, дозволяючи зосередитися на якому-небудь об'єкті. На думку дослідників, побутова робота може бути використана в якості режиму медитації.
Миття посуду розвантажує мозок і заспокоює нерви Миття посуду розвантажує мозок і заспокоює нерви Reviewed by Марія Тороус on 23:53:00 Rating: 5