Кліщі в ліжку — причина багатьох хворобБільшість людей і гадки не мають про цих «звірів».


Пилові кліщі — це крихітні маленькі жучки, які живуть в постільній білизні, килимах або будь-яких м'яких меблях і люблять харчуватися мертвими клітинами шкіри. Ці кліщі викликають алергію і безліч проблем зі здоров'ям, пов'язаних з астмою, а також із шкірними захворюваннями, повідомляє видання FitHacker.

Ознаки наявності пилового кліща:
чхання;
нежить;
почервоніння;
свербіж або водянисті очі;
свербіж в носі, горлі або піднебінні;
кашель;
опухла, синя шкіра під очима.

Люди, які страждають від астми, будуть відчувати труднощі з диханням, біль у грудях, задишку, проблеми зі сном, а також підвищену сприйнятливість до простудних захворювань.

Постійне прибирання пилососом і прання постільної білизни є хорошим способом усунення пилових кліщів, але деякі предмети, зокрема подушки й матраци, не так легко очистити.

Існує хороший спосіб знищення пилових кліщівметодом розпилення розчину евкаліптової олії.

Компоненти:
2 склянки дистильованої води;
5-30 крапель олії евкаліпта.

Спосіб застосування:
Побризкайте на всі предмети, які не можете очистити звичайним способом.
Повісьте їх сушити в теплому, сухому місці.
Повторіть 3 рази за тиждень, щоб видалити всіх пилових кліщів

Дослідження показали, евкаліпт та інші ефірні масла ефективні в боротьбі з пиловими кліщами, крім того, саме евкаліптова олія це зробить без шкоди для Вас.

На жаль, евкаліптова ефірна олія не є безпечною для дітей у віці до 10. Проте існують і інші олії, які є безпечними і також усунуть пилових кліщів, зокрема олія гвоздики та кропу.
Кліщі в ліжку — причина багатьох хвороб Кліщі в ліжку — причина багатьох хвороб Reviewed by Марія Тороус on 3:39:00 Rating: 5