Франція заборонить одноразовий посудУряд Франції схвалив закон, дію якого відчувають на собі ті, хто люблять пікніки на природі.


Незабаром французькі любителі поїсти на свіжому повітрі не зможуть випити вина з пластикового стаканчика або нарізати сир пластиковим ножем. Влада країни прийняла закон, що забороняє використання одноразового посуду — пластикових склянок, ножів, вилок і тарілок, повідомляє EuroMag.

Заборона на одноразове використання пластика стало частиною програми по переходу на так звану «зелену» енергію. Як пише The Local, заборона набуде чинності тільки в 2020 році, щоб жителі і гості країни встигли адаптуватися до нововведення.

На думку представників влади, закон не має на меті ускладнити життя громадянам. Він покликаний скоротити нанесену довкіллю шкоду. Заборона буде поширюватися і на стакани, використовувані в автоматах з кавою та водою.

Таким чином, до 2020 року офісним співробітникам доведеться обзавестися постійною чашкою, а виробникам тарілок, склянок і столових приладів перейти на матеріали, що біологічно розкладаються.

Заборона одноразового посуду стала наслідком тривожної статистики, згідно з якою щорічно в країні викидаються 4,73 млрд пластикових стаканчиків. Вторинній переробці піддається всього 1% використаного посуду.
Франція заборонить одноразовий посуд Франція заборонить одноразовий посуд Reviewed by Марія Тороус on 12:21:00 Rating: 5