воскресенье, 18 сентября 2016 г.

Франція заборонить одноразовий посудУряд Франції схвалив закон, дію якого відчувають на собі ті, хто люблять пікніки на природі.


Незабаром французькі любителі поїсти на свіжому повітрі не зможуть випити вина з пластикового стаканчика або нарізати сир пластиковим ножем. Влада країни прийняла закон, що забороняє використання одноразового посуду — пластикових склянок, ножів, вилок і тарілок, повідомляє EuroMag.

Заборона на одноразове використання пластика стало частиною програми по переходу на так звану «зелену» енергію. Як пише The Local, заборона набуде чинності тільки в 2020 році, щоб жителі і гості країни встигли адаптуватися до нововведення.

На думку представників влади, закон не має на меті ускладнити життя громадянам. Він покликаний скоротити нанесену довкіллю шкоду. Заборона буде поширюватися і на стакани, використовувані в автоматах з кавою та водою.

Таким чином, до 2020 року офісним співробітникам доведеться обзавестися постійною чашкою, а виробникам тарілок, склянок і столових приладів перейти на матеріали, що біологічно розкладаються.

Заборона одноразового посуду стала наслідком тривожної статистики, згідно з якою щорічно в країні викидаються 4,73 млрд пластикових стаканчиків. Вторинній переробці піддається всього 1% використаного посуду.