Цікаві факти про наш організм, в правдивість яких складно повірити!Нам здається, що ми знаємо про себе все і ніщо не може нас здивувати! Звучить дуже самовпевнено. Особливо якщо врахувати, що про своє тіло ми насправді знаємо досить мало.


Сайт tviget.ru хоче поділитися з вами дивовижними фактами про наше тіло, про які ви, можливо, і не знали.
Ваш шлунок досить розумний


Кількість нейронів у шлунку людини перевищує кількість нейронів в головному мозку багатьох ссавців. Чи бувало у вас таке, що після ситного обіду ви не могли зосередитися на чому-небудь? У цьому винен ваш шлунок, який до певної міри «відтягує» вашу увагу від мозку до себе.


Нашу волосатість можна порівняти з волосистістю шимпанзе


«Дурниці!», – Заперечите ви, підійшовши до дзеркала. Насправді так воно і є. Просто наше волосся коротше, тонше і має трохи іншу структуру.


Віруси – частина нас


З тих пір, як вчені відкрили ДНК, вони зробили величезну кількість дивовижних відкриттів. Наприклад, при детальному аналізі дезоксирибонуклеїнової кислоти з'ясувалося, що в її склад входять фрагменти вірусів. Їх процентна частка становить приблизно 6,5 відсотків.


Ви не можете залоскотати себе


… Поки не захворієте на шизофренію. Ключ до розгадки цього феномена лежить в природі явища. Адже ми асоціюємо лоскіт з дотиком матері, який дарує дитині відчуття комфорту. Шизофреніки з порушенням цієї асоціації можуть залоскотати себе, але виглядає це моторошно.
Ваше тіло молодше вас


Якщо ваш вік ще не перевалив за 40-45 років, то ваше тіло молодше вас. Справа в тому, що клітини тіла постійно оновлюються. Можна сказати, що за два роки ваше тіло повністю оновлюється, і від старого вас не залишається нічого.


Ви частково сліпі


На жаль, наші очі мають дефект, який відомий більшості людей як сліпа пляма. Ми практично не помічаємо їх, тому що у нас два ока, і вони мінімізують ефект сліпої плями. Але людина, яка втрачає одне око, починає повною мірою відчувати те, що залишився віч-дуже тяжко працювати в звичайному режимі.


Ви можете рахувати, не використовуючи мозок


Якщо кількість об'єктів менше шести, то при спробі порахувати їх мозок лише видасть вам число, не витративши на це жодного процесу. Справа в тому, що рахунок об'єктів в такій малій кількості вже став чисто інтуїтивним процесом.


Ви – чудо


Скоріше не факт, а просто спостереження. У момент, коли вам стане дуже важко, і ви під напором власних проблем станете думати, що гірше вже бути не може, просто подумайте про те, що ваше життя – це справжнє диво, яке дароване вам, щоб насолоджуватися ним і не припиняти йти вперед . Тому просто посміхніться і припиніть нагнітати, адже все у вас обов'язково буде добре!


джерело
Цікаві факти про наш організм, в правдивість яких складно повірити! Цікаві факти про наш організм, в правдивість яких складно повірити! Reviewed by Марія Тороус on 19:46:00 Rating: 5