ШОКУЮЧА ПРАВДА: У Києві знайдено застреленим відомого журналіста
У столиці України загинув ще один відомий журналіст, засновник РІА «Новий регіон» Олександр Щетинін. Його тіло знайшли у власній квартирі на його ж день народження.

Новину повідомляє група Київ оперативний, передає «Преса України».

«Вночі 28.08.2016, в своїй квартирі на Костянтинівській, був знайдений мертвим журналіст Олександр Щетінін», – йдеться в повідомленні.

Тіло журналіста знайшли його друзі на балконі. Вони прийшли привітати його з днем народження. Щетинін сидів на стільці з вогнепальним пораненням в голову, а під стільцем валявся пістолет.

«За інформацією з достовірних джерел, справу поки розглядають як самогубство, так як одному з близьких Олександр відправив електронного листа, в якому повідомлялося про намір накласти на себе руки», – повідомляє «Київ оперативний».

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета буде максимально об’єктивним і прозорим.
ШОКУЮЧА ПРАВДА: У Києві знайдено застреленим відомого журналіста ШОКУЮЧА ПРАВДА: У Києві знайдено застреленим відомого журналіста Reviewed by Марія Тороус on 23:06:00 Rating: 5