Вчені довели, що загробне життя існує – ЗМІ

Після зупинки серця людина продовжує відчувати і запам'ятовувати

Група фахівців з британського університету Саутгемптона стверджує, що життя після смерті існує. Вчені провели масштабний експеримент за участю двох тисяч осіб. Ці люди свого часу пережили клінічну смерть – у них зупинялося серце, передає replyua з посиланням на європейські джерела.

Добровольці відповідали на прості запитання тесту, в результаті чого експерти виявили, що у людини продовжує працювати мозок, і вона здатна думати навіть після повної зупинки серця. Більш того, через тридцять секунд після констатації смерті у людей не тільки не перестав працювати мозок, але вони продовжували все відчувати і запам'ятовувати.

Більшість з добровольців відзначили, що спостерігали за тим, що відбувається близько трьох хвилин після зупинки серця. Один з учасників зміг описати те, що відбувається в деталях, і зізнався, що бачив себе з боку, коли лікарі намагалися повернути його до життя.
Вчені довели, що загробне життя існує – ЗМІ Вчені довели, що загробне життя існує – ЗМІ Reviewed by Марія Тороус on 13:36:00 Rating: 5