ПРОГОРІЛИ: СТАЛО ВІДОМО, ЯКІ БАНКИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ БУДУТЬ ЛІКВІДОВАНІ (ІНФОГРАФІКА)


За останні півтора місяці в Україні в категорію ліквідованих перейшли п’ять банків і в один введена тимчасова адміністрація. Про це повідомляє Finbalance.ua, передають Патріоти України.

У стадію ліквідації перейшли банки: “Класік Банк”, “СмартБанк”, “Фідобанк”, банк “Михайлівський” і “Євробанк”. Тимчасова адміністрація введена в Державний земельний банк (Держзембанк), який був створений в 2012 році.

Основні функції, які повинен був виконувати банк – це кредитування підприємств агропромислового комплексу та інші державні програми (операції з земельними ділянками і майновими правами на них). Але враховуючи, що для функціонування цього банку повинні були прийняти ряд змін в законодавство, які прийняті не були, банк не здійснював банківську діяльність, тому незрозуміло, за чий рахунок він існував.

Дивна ситуація виникла з банками “Фінансова ініціатива”, “Юнісон” і “Родовід”. Встановлений період дії тимчасової адміністрації в цих банках закінчився, після чого по кожному з них було прийнято рішення про продовження дій повноважень тимчасового адміністратора. Конкретних термінів, коли ці банки будуть ліквідовані, немає.

Варто звернути увагу, що саме дата введення тимчасової адміністрації актуальна для вкладників, які мають депозити у валюті, бо саме на цю дату будуть брати курс НБУ для компенсації валютних вкладів.
ПРОГОРІЛИ: СТАЛО ВІДОМО, ЯКІ БАНКИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ БУДУТЬ ЛІКВІДОВАНІ (ІНФОГРАФІКА) ПРОГОРІЛИ: СТАЛО ВІДОМО, ЯКІ БАНКИ НАЙБЛИЖЧИМ ЧАСОМ БУДУТЬ ЛІКВІДОВАНІ (ІНФОГРАФІКА) Reviewed by Марія Тороус on 15:06:00 Rating: 5