Тест: виберіть яблуко, яке би ви хотіли з’їсти, і дізнайтеся про себе дещо цікавеЩо про вас можуть розповісти яблука? Так Так! Не дивуйтеся – саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розповісти про ваші внутрішніх архетипах. Яблуко старе як світ, і навіть в Біблії саме воно було плодом пізнання Добра і Зла. Так що, готові?ЯБЛУКО №1

Ви – людина пряма і чесна. Ніколи не намагаєтеся завуалювати правду, кой б вона не була. Задніх думок у вас не буває і таємних намірів теж. Ви не боїтеся залишатися самим собою, не вдягаєте масок і, можливо, саме в цьому криється ваша дивовижна здатність переживати злети і падіння. Ви щасливі в дрібницях, ні про що занадто сильно не турбуєтеся. Найбільше задоволення вам доставить просте міцне яблуко, яке саме ви тільки що самі зірвали з дерева.

ЯБЛУКО №2

У вас грайливий характер, повний енергії. Нудьга – ваш смертельний ворог, а тому і життя у вас ненудна, повна колотнеч і пригод. Шукати їх – ваше кредо. А втім, всілякі історії і самі знаходять вас без підказки. Все оригінальне і повне вражень несе вам радість життя. Ваше яблуко – неодмінно в карамелі, посипане шоколадною і горіховою крихтою!

ЯБЛУКО №3

Ви цікава людина. Так вважають усі навколишні вас люди. Але самі ви думаєте інакше. Вам притаманний оптимізм, уяву і почуття прекрасного. І це надихає людей. Все, що відбувається у вашому житті, дуже цікаво для оточуючих. Ви переконливі, навіть якщо не намагаєтеся нікого переконати. Найбільш ласим для вас стане хороший шматок домашнього яблучного пирога, такого, від якого залишається тепле і солодке післясмак.


ЯБЛУКО №4

Ваш коник – надійність. Як броньований Роллс-Ройс, як добротний платтяна шафа, як скеля, на яку можна покластися. У вас є рідкісні якості врівноваженості в думках, почуттях і вчинках. Ви стримані, але іноді ця стриманість межує з сором'язливістю. Більше слухаєте, що говорите, і вас це абсолютно влаштовує. Ви настільки вірні і надійні, що з вами дійсно можна в вогонь і в воду. Яке ваше ласощі? Чашка гарячого яблучного пуншу – спокійна, добротна, затишна і спокійна.

ЯБЛУКО №5

Радість! Коли бачиш вас, виникає саме це слово. Ви живете повним життям, вам не потрібно адреналіну. Життя прекрасне – і в цьому її принадність. Ви цінуєте смаки, види, звуки і запахи кожного дня. Навіть буденність для вас вже прекрасна і незвичайна. Ви самі робите її такою. З самого моменту пробудження ви живете кожною хвилиною, вам подобається зливатися зі світом. А саме щиро щастя – в простих дрібницях. Начебто шиплячих яблучних оладок. Прямо зі сковороди!

ЯБЛУКО №6

Ви дотепні і проникливі. У вас живий розум і чіпка реакція. Ви розумієте на ходу. Навіть якщо ви не дуже товариські, при необхідності буваєте говіркі і життєрадісні. Ви і забавні, і інтелектуальні одночасно, що робить вас душею компанії. Але туди ви не прагнете «за власним бажанням» бажанням. Просто вмієте розважити людей, не більше того. Де ж ваша слабкість? У келиху доброго яблучного вина вприкуску з сиром.
Тест: виберіть яблуко, яке би ви хотіли з’їсти, і дізнайтеся про себе дещо цікаве Тест: виберіть яблуко, яке би ви хотіли з’їсти, і дізнайтеся про себе дещо цікаве Reviewed by Марія Тороус on 12:14:00 Rating: 5