вторник, 16 августа 2016 г.

Нова пончикова дієта підкорює світ (відео) События на ТК Украина
Нова пончикова дієта підкорює світ. Її прихильники стверджують: не має значення, що саме їсти. Головне – контролювати кількість калорій.

Тетяна продає пончики – або як їх називають американці "донати" – вже чотири роки. До вечора, каже, розбирають всі, а вранці завозять свіжі. Сама з'їдає по три в день і стверджує, що це ніяк не впливає на її фігуру.

"Калорій від 300 до 500, самі калорійні у нас – шоколадний, горіховий, низькокалорійні у нас йдуть з джемами, Рафаелло", – каже Тетяна, продавець пончиків.

Один такий пончик – в середньому 60 грамів, або 300 калорій. Дорослій людині потрібно в день 2000 калорій. Стільки міститься в шести пончиках. І харчуватися виключно такими виробами лікар-дієтолог категорично не радить. Хоча підрахунок калорій і обдурить вагу – і недолік корисних речовин погубить організм.

"Швидкі вуглеводи, які в пончиках є, швидко підвищується рівень цукру в крові, і людина ризикує потрапити на прийом до ендокринолога з цукровим діабетом", – сказав Борис Скачко, лікар-дієтолог.

Людей, які вважають за краще худнути на смаколиках, стає все більше.

Марла Лопез з Нью-Йорка запевняє: за все життя не з'їла жодного овоча і фрукта. Її раціон складають чіпси, білий хліб і молоко. А 41-річний Карстен Ранкен каже, що навіть схуд на 32 кілограми, з того часу як перейшов на дієту з гамбургерів.Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" на каналі "Україна".