Нова пончикова дієта підкорює світ (відео) События на ТК Украина
Нова пончикова дієта підкорює світ. Її прихильники стверджують: не має значення, що саме їсти. Головне – контролювати кількість калорій.

Тетяна продає пончики – або як їх називають американці "донати" – вже чотири роки. До вечора, каже, розбирають всі, а вранці завозять свіжі. Сама з'їдає по три в день і стверджує, що це ніяк не впливає на її фігуру.

"Калорій від 300 до 500, самі калорійні у нас – шоколадний, горіховий, низькокалорійні у нас йдуть з джемами, Рафаелло", – каже Тетяна, продавець пончиків.

Один такий пончик – в середньому 60 грамів, або 300 калорій. Дорослій людині потрібно в день 2000 калорій. Стільки міститься в шести пончиках. І харчуватися виключно такими виробами лікар-дієтолог категорично не радить. Хоча підрахунок калорій і обдурить вагу – і недолік корисних речовин погубить організм.

"Швидкі вуглеводи, які в пончиках є, швидко підвищується рівень цукру в крові, і людина ризикує потрапити на прийом до ендокринолога з цукровим діабетом", – сказав Борис Скачко, лікар-дієтолог.

Людей, які вважають за краще худнути на смаколиках, стає все більше.

Марла Лопез з Нью-Йорка запевняє: за все життя не з'їла жодного овоча і фрукта. Її раціон складають чіпси, білий хліб і молоко. А 41-річний Карстен Ранкен каже, що навіть схуд на 32 кілограми, з того часу як перейшов на дієту з гамбургерів.Цю та інші новини ви можете подивитися у випуску інформаційної програми "События" на каналі "Україна".
Нова пончикова дієта підкорює світ (відео) События на ТК Украина Нова пончикова дієта підкорює світ (відео) События на ТК Украина Reviewed by Марія Тороус on 12:50:00 Rating: 5