Попередження батькам: ніколи не публікуйте в соцмережах такі фотографії ваших дітей!
Горді і щасливі батьки завжди готові поділитися з друзями в соціальних мережах кумедними або приємними моментами з життя дітей. У багатьох сьогодні акаунти просто забиті десятками і сотнями зображень їх улюблених малюків, знятих в самих різних життєвих ситуаціях. Але деякі типи фотографій небезпечно розміщувати в Facebook, Twitter, Instagram і інших соцмережах з цілком зрозумілих причин.

Ніколи не публікуйте подібні фотографії ваших дітей.

1. У ваннійНе можна публікувати фотографії, де ваші діти відображені без одягу (у ванній, на пляжі і т.д.). Ці фото не призначені для чужих очей. Небезпека в тому, що вони можуть потрапити в руки педофілів або злочинців, які займаються розповсюдженням дитячої порнографії.

2. Хворі або травмовані дітиПублікація подібних фотографій рівнозначна тому, якби ви намагалися витягти з цього якийсь зиск. Жоден дорослий не захоче показувати кому-небудь свої фотографії в такому стані. Те ж саме стосується і дітей.

3. Фотографії, зроблені для того, щоб присоромити дитинуСьогодні такі фото можна побачити досить часто. Батьки спеціально публікують кадри, де діти отримують якесь покарання за погану поведінку. Однак це може мати далекосяжні негативні наслідки. По-перше, це підриває довіру між батьками і дітьми. Більш того, такі ситуації можуть стати причиною розвитку у дитини в майбутньому різних психологічних проблем, стресу, депресії і нервозності.


4. В туалетіЗвичайно, перші кроки в освоєнні цієї важливої ​​справи можуть бути забавними і такими, що запам'ятовуються. Але такі фотографії краще залишити в домашній колекції, а не виставляти їх напоказ. Пам'ятайте, що будь-які кадри, опубліковані коли-небудь в інтернеті, можуть залишитися там назавжди. Коли-небудь ваш підріс дитина буде дуже незадоволений тим фактом, що всі можуть побачити його на горщику.

5. Особисті даніЦе навіть не обговорюється. Всі батьки повинні розуміти небезпеку публікації фотографій, на яких видно домашню адресу, номер школи або інша подібна інформація. Все це може бути використано шахраями і злочинцями, наприклад, з метою викрадення дитини.

6. Групові фотоОдні батьки не мають нічого проти публікації своїх дітей разом з іншими. А ось іншим це може не сподобатися. Ось чому перед публікацією таких фотографій вам варто поцікавитися у батьків інших дітей, присутніх в кадрі, чи не будуть вони проти.

Попередження батькам: ніколи не публікуйте в соцмережах такі фотографії ваших дітей! Попередження батькам: ніколи не публікуйте в соцмережах такі фотографії ваших дітей! Reviewed by Марія Тороус on 12:26:00 Rating: 5