ЖАХ! Популярна Прима балету Анастасія Волочкова прийшла в ресторан у вбранні своєї дочкиХоча, здавалося б, ну що ще можна придумати і зробити такого,чого вона ще не робила?
Прима балету не перестає дивувати і шокувати своїми вчинками з ряду геть що виходять. Хоча, здавалося б, ну що ще можна придумати і зробити такого,чого вона ще не робила? Все ж, талановита Настя вміє шокувати.


Днями вона виклала на своїй сторінці фотографію з ресторану, на якій вона позує білому платті, яке вже дуже сильно обтянуло їй фігуру. Під цим знімком Волочкова написала, що зовсім випадково одягла сукню 10-річної дочки, і зрозуміла про це тільки коли сиділа за столом у закладі.


Передплатників дуже обурило легковажність балерини, тому що вчинок сам по собі дуже суперечливий і неоднозначний. Багато хто здогадався, що Анастасія навмисно одягла на себе маленьке плаття, щоб похвалитися фігурою.


Знайшлися, все ж, і доброзичливці, які похвалили Волочкову за прекрасну фізичну форму, що дозволяє носити одяг дитини.

Джерело: УкрМедіа
ЖАХ! Популярна Прима балету Анастасія Волочкова прийшла в ресторан у вбранні своєї дочки ЖАХ! Популярна Прима балету Анастасія Волочкова прийшла в ресторан у вбранні своєї дочки Reviewed by Марія Тороус on 8:14:00 Rating: 5