Чому жінка зраджує чоловікові: ТОП 6 причин


У твоєму житті відбулися серйозні зміни
Смерть близької людини, хвороба або звільнення з роботи можуть послужити поштовхом до зради. Ми намагаємося знайти вихід негативним емоціям і часто він може бути пов'язаний з сексом. Логічне запитання: чому б не знайти розраду в обіймах коханої людини? Все дуже просто: ми шукаємо гострих і свіжих відчуттів, які звичний партнер подарувати вже не здатний.

Твій чоловік тобі зрадив
На жаль, принцип "око за око" все ще популярний. Біль, який заподіяв чоловік-зрадник, не завжди можна заспокоїти традиційними методами. Багато жінок кидаються у вир з головою, щоб помститися коханому.

Тебе не влаштовує твоє сексуальна життя
Хоч жінки і менш залежні від сексу, але його роль в їхньому житті теж не варто недооцінювати. Нерідко відбувається так, що чоловік ідеальний у всіх відношеннях: смачно готує, приймає участь в побуті, добрий і чуйний, добре заробляє, але в інтимному житті повний нуль. Сексуальна незадоволеність може призвести до появи в житті жінки коханця.

Твій партнер постійно зайнятий
Нам так не вистачає турботи і підтримки, а чоловіка, як на зло, немає поруч! Тоді ми починаємо шукати йому заміну. Хто зможе витримати трудоголіка, який працює 24/7 або людини, що перебуває в постійній депресії і пошуках себе? Логічно, що жінка буде шукати джерело емоційного і сексуального задоволення на стороні.

Ти полігамна
Не тільки чоловіки біологічно запрограмовані на розмноження. Дослідження говорять, що всього 5-10% ссавців моногамні. Наші гени дбають тільки про реплікації для виживання виду і еволюції. Так що, якщо ти фліртуєш з незнайомим хлопцем в барі або мрієш про іншого чоловіка це природно. Але є одне "але": ти готова приступити до рішучих дій або це тільки фантазії в твоїй голові?

Ти хочеш зберегти ваші відносини
Це може здатися парадоксальним, але деякі дівчата сподіваються, що, задовольнивши певні потреби, зможуть налагодити відносини з постійним партнером. Можливо, їх не влаштовує зменшення кількості або погіршення якості сексу, але в іншому все добре і прекрасно.
Чому жінка зраджує чоловікові: ТОП 6 причин Чому жінка зраджує чоловікові: ТОП 6 причин Reviewed by Марія Тороус on 14:15:00 Rating: 5