Імена для дитини, які гарантують їй успіВчені розповіли, як потрібно назвати дитину, щоб у майбутньому вона легко знаходила контакт з протилежною статтю.


Вибрати дитині ім'я - одне з найбільш непростих завдань, з яким стикаються батьки на першому етапі. Ім'я повинне гармоніювати з прізвищем і по батькові, мати хорошу "карму", бути приємним на слух. Але, виявляється, правильно підібране ім'я може обіцяти людині успіх у спілкуванні з протилежною статтю.

Дослідники вивчали акаунти користувачів сайтів знайомств, які перебувають в активному пошуку партнера. Вони дійшли висновку, що успіх супроводив тих, хто представляється не повним ім'ям, а його похідним, скороченим варіантом.

"Люди, які використовують короткі імена, викликають більше довіри, вони відкриті і доброзичливі, легше йдуть на контакт самі і без проблем вибудовують комунікації з потенційними партнерами", - пояснює психолог Джоанн Хеммингс.

Експерти радять вибирати дитині ім'я, яке має укорочені варіанти.
Імена для дитини, які гарантують їй успі Імена для дитини, які гарантують їй успі Reviewed by Марія Тороус on 4:59:00 Rating: 5