Як правильно лікувати врослі нігті

Дуже важливо правильно лікувати врослі нігті, щоб вони не перетворилися на серйознішу проблему. Є кілька домашніх засобів від врослих нігтів, які можуть допомогти вам прискорити процес.

“Врослі нігті” – найпоширеніший термін, який використовують для позначення стану нігтів, відомого як оніхокріптоз. Ця проблема зазвичай дуже болісна і досить неприємна. Вона здебільшого виникає на великому пальці ноги, викликаючи набряк і, в більшості випадків, інфекції.Дуже важливо правильно лікувати врослі нігті, щоб вони не перетворилися на серйознішу проблему. Ось чому ми детально описали в цій статті весь процес обробки врослих нігтів, а також надали кілька порад, щоб полегшити біль, викликаний цією проблемою.

Як лікувати врослі нігті
Перш за все, потрібно знайти велику ємність, у якій ви зможете замочити ноги в гарячій воді протягом приблизно 15 або 20 хвилин. Ця частина лікування передусім спрямована на полегшення болю і запобігання можливій інфекції в ураженій ділянці. Ви можете використовувати антибактеріальне мило для досягнення найкращого результату.
Після 20 хвилин висушіть ноги і пропустіть нитку під нігтем. Ви повинні виконувати цю процедуру на регулярній основі, а також не забувайте міняти нитку щодня, щоб ніготь міг рости над шкірою.
Обріжте нігті прямими ножицями і надайте їм квадратної форми за допомогою пилочки. Намагайтеся не робити нігті округлими, тому що це збільшує ризик врослих нігтів.
Використовуйте локальний антибіотик для негайного полегшення болю. Ви можете придбати гелі, креми та аналогічні мазі в аптеці.
Під час лікування врослого нігтя ви повинні носити відкрите взуття, яке не тре уражену ділянку і не завдає їй шкоду. Не вдягайте колготки і не взувайте закрите взуття.
Домашні засоби від врослих нігтівОкрім згаданих методів лікування врослих нігтів, ви можете також розглянути деякі з домашніх засобів, які допоможуть вам прискорити процес відновлення.
Цибулевий сік

Візьміть сік з однієї цибулі та нанесіть його безпосередньо на вражений ніготь. Нехай сік висохне на нігті. Виконуйте цю процедуру на регулярній основі для досягнення найкращих результатів.

Солона вода

Приготуйте солоний розчин і наносіть його безпосередньо на уражену ділянку щовечора перед сном. Обгорніть палець після нанесення засобу і залиште до наступного дня.
Лимон

Увітріть шматочок лимона безпосередньо в уражену ділянку і візьміть плівку або трохи марлі, щоб огорнути ніготь на кілька годин.
Часник

Часник, як відомо, є дуже потужним природним антибіотиком, який допомагає боротися з інфекцією (в цьому випадку під нігтем) і зменшити пухлину, викликану врослим нігтем. Розтовчіть трохи часнику і нанесіть його безпосередньо на уражену ділянку.
Олія чайного дерева


Ця ефірна олія діє як природний антибіотик, який може допомогти вам боротися з інфекцією. Нанесіть кілька крапель олії чайного дерева безпосередньо на уражену ділянку.
Морква

Помийте моркву і зробіть пюре, поки не утвориться однорідна паста, а потім нанесіть її безпосередньо на уражену ділянку. Накрийте плівкою і залиште на декілька годин. Повторюйте цю процедуру два рази на день.
Інші рекомендаціїЯкщо біль нестерпний, ви повинні звернутися до лікаря, щоб той виписав знеболювальний засіб.
Якщо ви страждаєте на діабет, лікар має контролювати будь-яке лікування врослого нігтя на пальці ноги.
Коли ви вдома, спробуйте ходити босоніж. Це уможливить циркуляцію повітря, що запобігатиме росту бактерій в ураженій ділянці. Майте на увазі, що бактерії розмножуються швидше в жарких і вологих середовищах,тому уникайте закритого взуття.
Намагайтеся не використовувати туфлі на підборах або будь-яке незручне взуття. Прекрасний вигляд в елегантній парі взуття не принесе вам жодної користі, якщо ви відчуватимете страждання від сильного болю, щойно повернетеся додому. Ви ніколи не повинні натягати туге взуття.
Пам’ятайте, що гігієна має вирішальне значення для запобігання врослим нігтям. Важливо регулярно перевіряти стан нігтів, чистити і правильно їх підстригати. Дотримуйтесь вищезгаданих порад, щоб ця проблема не потурбувала вас знову.
Як правильно лікувати врослі нігті Як правильно лікувати врослі нігті Reviewed by Марія Тороус on 14:09:00 Rating: 5