Після стрибка з парашутом розбилася Настя Каменських (ФОТО)Зі співачкою Настею Каменських стала жахлива історія – в неї не розкрився парашут під час стрибку.

На щастя, артистка лишилася живою, але опинилася на операційному столі.

Про страшний досвід Настя розповіла в Instagram, прямо з лікарняного ліжка.

“Слава Богу! Залишилася жива! Можна сказати відбулася легким переляком! Ще пощастило, що відразу ж зробили операцію і тепер я спокійно зможу відновлюватися. Я ніколи не захоплювалася екстримом, але мріяла відчути як це… літати”, – поділилася співачка.Каменських поооперували ногу після недвалого стрибка з парашутом


“Перша частина польоту була ідеальною! Ну а потім парашут потрапив в струмінь повітря і не розкрився… в той момент коли ти на запасці летиш вниз пробігає життя як кінострічка! А головне, ти не можеш зупинити падіння або затримати час… постраждала права нога, але величезне спасибі моєму інструкторові, який вчасно зреагував і я залишилася жива”, – додала вона.

Каменських зауважила, що не всі мрії потрібно втілюватив життя й пообіцяла показати момент свого не надто вдалого польоту.

Настя пережила справжній страх


“Я знімала блог в це момент… Правда, іронія;) Тож ви все зможете скоро самі побачити!!!” – наголосила вона.

Джерело
Після стрибка з парашутом розбилася Настя Каменських (ФОТО) Після стрибка з парашутом розбилася Настя Каменських (ФОТО) Reviewed by Марія Тороус on 7:01:00 Rating: 5