Всім батькам до відома! Ось чому не можна давати дітям нурофен при вітрянціНа своїй сторінці в Facebook Хейлі написала: «Вітряна віспа часто зустрічається у дітей, тому я б хотіла застерегти всіх батьків – НІКОЛИ не давайте дитині під час хвороби нурофен / ібупрофен».Мама звернулася до 4-х різних лікарів, і всі вони прописали дитині препарати, що містять ібупрофен. Хейлі почала давати Льюїсу ліки, як прописали лікарі.ПовідомляєКорупціяЧерез деякий час мама зрозуміла, що її дитині стає тільки гірше. Температура піднялася ще вище, а сліди віспи ще більше засіяли тіло малюка. Лікарі стверджували, що «це нормально при вітрянці», але інстинкти матері взяли своє.

Хейлі з’ясувала, що нурофен – протизапальний засіб. Але при вітряній віспі він працює трохи інакше. Виразки проникають в тканини шкіри ще глибше, ніж якби дитина не приймала нурофен.
Виявилося, що у Льюїса виникла септицемія – зараження крові. Завдяки чуттю Хейлі цей стан виявили на ранніх термінах.

Більш того, вже після того, як Льюїсу стало погано, його мама знайшла на офіційному сайті нурофену інформацію про те, що даний препарат не можна приймати при вітряній віспі. Але хто ж сперечається з лікарями і засумнівається в їх кваліфікації, вірно ?!

На щастя, зараз малюк йде на поправку.
Зараз мама вважає, що повинна застерегти всіх батьків про можливі наслідки прийому ібупрофену. Вона написала повідомлення в Facebоok, яким поділилося понад 430 тисяч батьків. Крім того, навіть Королівський коледж педіатрії та дитячого здоров’я написав, що батькам слід бути дуже уважними, якщо дитина підхопила вітряну віспу.Всім батькам до відома! Ось чому не можна давати дітям нурофен при вітрянці  Всім батькам до відома! Ось чому не можна давати дітям нурофен при вітрянці Reviewed by Марія Тороус on 14:35:00 Rating: 5