четверг, 7 июля 2016 г.

Ольга Фреймут “діставатиме” міських чиновників (фото)Народний "ревізор" Ольга Фреймут почуває себе затісно, інспектуючи готелі та ресторани. Незабаром білявка презентує новий проект, у якому масштаби її діяльності будуть значно ширшими.

Вже цієї осені Фреймут буде перевіряти українські міста, аби визначити, наскільки комфортно там жити звичайним громадянам, повідомляєКорупція.Стар

Повідомляється, що особисто, а також за допомогою таємних агентів Ольга Фреймут перевірить навчальні заклади, медичні установи, чистоту доріг, повітря і води, оцінить безпеку і якість закладів харчування. Не залишиться без уваги і життя міської еліти. У новому проекті ведуча з'ясує, наскільки чесні міські чиновники перед громадою.


Ведуча впевнена, що українські міста можуть жити краще, якщо для цього максимально об'єднати зусилля місцевих громад і не боятися брати на себе відповідальність за покращення життя.

Після візитів та перевірки, за допомогою професіоналів для кожного проінспектованого міста буде складено детальний план розвитку, який допоможе йому стати більш успішним.