Що треба їсти, щоб мати плоский живіт

Найкраще із зайвою вагою борютьсяжироспалюючі продукти

Жир з живота прибратинайскладніше, і багато людей впрямому сенсі морять себе голодом,щоб позбавитися від зайвої ваги вцій частині тіла. Насправді кудибільш ефективним буде неголодування, а вживанняспеціальних жироспалюючихпродуктів, передає U-News.

Знежирене молоко і йогурт, насиченікальцієм, позитивно впливають наформу живота, знижуючи кількістьпідшкірного жиру. При низькому рівнікальцію організм виділяє гормони, які дозволяють вичавлювати все з тих мізерних запасівкальцію, що ще залишилися. А для клітин жиру це сигнал трансформуватися в жир,включаючи і той, що в животі. Молочні продукти і сир (особливо швейцарський) є відміннимиджерелами кальцію.

Додайте в свій раціон ячмінь і овес, які відносяться до цільнозерновим продуктів, що сприяють спалюванню жиру на животі. Туди ж можна включити рис і пасту, але ячмінь і овес особливо ефективні, тому що насичені розчинними волокнами, після яких рівень цукру в крові не підвищується занадто сильно. Завершіть робочий день чашкою зеленого чаю, який допоможе не тільки захистити себе від раку і хвороб серця, але і втратити на 7,4 відсотка більше жиру на животі. Правда, це стосується лише тих людей, які дотримуються ще і помірних фізичних навантажень. Дія зеленого чаю пояснюється катехинами, що містяться в ньому.

У яйцях є білок, а на білковій дієті люди втрачають на 38 відсотків більше жиру на животі,ніж на вуглеводній. Крім того, білки допоможуть зберегти м'язову масу при схудненні.Волоські горіхи і мигдаль насичені "хорошими жирами", які збільшують чутливість до інсуліну ідопомагають позбавитися від зайвої ваги. У лососі містяться не менш корисні жирні кислотиОмега-3, а в чорниці - антоціаніни, які впливають на гени, що регулюють жировий метаболізм.
Що треба їсти, щоб мати плоский живіт Що треба їсти, щоб мати плоский живіт Reviewed by Марія Тороус on 6:55:00 Rating: 5