Натуральні засоби для боротьби з ячменем


Ніколи не слід намагатися видалити ячмінь, бо він може поширити інфекцію до іншої частини ока. Застосуйте тепло, щоб полегшити симптоми й поліпшити зовнішній вигляд.Ячмінь – це горбок, який утворюється на повіках, часто як результат запалення сальної залози. Цей маленький червоний прищ біля основи очних вій дійсно незручний, і в більшості випадків його важко усунути.Він часто виникає, коли сальні залози ока забиваються, що викликає розмноження бактерій. На вигляд ячмінь схожий на звичайне акне, але постраждалий район дуже незручний і непривабливий.


У більшості випадків це результат поганої гігієни, зокрема торкання очей брудними руками або брудні окуляри. Якщо саме це є причиною, цілком ймовірно, що ви заражені бактеріями стафілокока.

Проте подекуди запалення також може виникати як симптом таких розладів, як:
недокрів’я
діабет
гормональні порушення
алергії
проблеми зі щитоподібною залозою
хронічне запалення очей

Усунення цього розладу зазвичай займає кілька днів і відбувається само по собі. На щастя, є кілька природних засобів, які можуть допомогти вам його вилікувати, зменшити запалення і полегшити дискомфорт.
Гарячі компреси

Застосування гарячих компресів є хорошим способом зменшити запалення ураженої ділянки.

Тепло слід застосовувати за допомогою компресів з гарячою водою. Необхідно повторювати процедуру кілька разів на день для досягнення найкращих результатів.


Деякі люди думають, що застосування холодних компресів може мати такий самий ефект, але використовуючи тепло, ви прискорите процес загоєння.
Ромашка

Ця рослина має протизапальні властивості, які можуть допомогти зменшити опуклість і викликане нею подразнення.

Додайте кілька чайних ложок квіток ромашки на чашку гарячої води, дайте охолонути, а потім нанесіть чистою тканиною на уражену ділянку.
Картопля

Сік, отриманий шляхом розрізання картоплі, може бути дуже корисним для лікування ячменю.

Розріжте картоплю на шматочки та помістіть в холодильник. Коли охолоне, прикладіть до подразненої повіки, щоб зменшити запалення.
Алое вера

Сік цієї рослини містить антибактеріальні сполуки, які можуть боротися зі стафілококами й прискорити процес загоєння.

Для того, щоб скористатися його перевагами, дістаньте гель зі стебла алое вера і змочіть ватяний тампон в ньому. Застосуйте безпосередньо до маленького горбка.
Хвощ

Чай з хвоща має терпкі та цілющі властивості, які можуть зменшити бактерії, що викликають ячмінь.


Приготуйте чай з висушеної рослини та склянки води. Змочіть ватяний тампон і нанесіть на уражену ділянку.
Морква

Тепла морква також може бути дуже корисною, щоб усунути та зменшити ячмінь і його неприємні симптоми.

Скип’ятіть літр води, додайте кілька нарізаних морквин. Варіть моркву протягом 20 хвилин до м’якості, потім покладіть на заплющені очі й залиште протягом 10 хвилин.
Важливо!

У жодному разі не слід намагатися видавити ячмінь як прищ, адже це може поширити інфекцію до іншої частини ока. Найкраще почекати, поки він зникне сам по собі.

Оскільки ячмінь є заразним, не слід ділитися рушниками, косметикою та іншими предметами, які можуть передати бактерії іншій людині.Найкраще використовувати паперові рушники й уникати продуктів, які можуть погіршити подразнення.

Якщо розлад погіршується і не проходить сам по собі протягом декількох днів, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Натуральні засоби для боротьби з ячменем Натуральні засоби для боротьби з ячменем Reviewed by Марія Тороус on 7:41:00 Rating: 5