Вчені пояснили, чому спати в білизні небезпечноНа думку американських медиків, піжами і трусики можуть завдати здоров’ю непоправної шкоди.

У холодну пору року багато хто з нас сплять в піжамах, а влітку в нижній білизні. Відповідно до думки експертів і те й інше приносить більше шкоди, ніж користі.


Американські лікарі б’ють на сполох і закликають своїх пацієнтів до відмови від нижньої білизни. Не в тому сенсі, щоб не носити її зовсім, а щоб не надягати труси на ніч.

Медики стверджують, що саме білизна і є причина безлічі захворювань як у чоловіків, так і у жінок. Адже геніталії, вкриті тканиною, не дихають, а, навпаки, потіють, та це середовище стає домом для розмноження бактерій і дріжджових грибків.

Причому погані всі труси. І ті, що вбирають, і ті, що не вбирають вологу. Одні можуть привести до появи роздратування, інші – до виникнення попрілостей … Порушення природної мікрофлори у жінок виллється не тільки в неприємні симптоми, але і в початок запального процесу, який в свою чергу може перешкодити вагітності.


Чоловіки теж в небезпеці. Якщо вірити словам доктора Брайана Стекснера, директора Інституту чоловічого здоров’я в Джерсі, чоловіки, які сплять в трусах, ставлять під загрозу якість їх сперми, оскільки вночі закутані статеві органи перегріваються, пише Dailymail.

Медики навіть провели опитування і з’ясували, що тільки 18% мешканок розкутої Бразилії сплять без нижньої білизни. Якщо в цій країні так мізерно малі показники, то які цифри можуть виявити вчені, припустимо, у Великобританії, їм навіть страшно уявити!


Доктора закликають громадськість, яка бажає не мати проблем зі статевим життям і обзавестися дітьми, терміново відмовлятися від носіння трусів вночі і спати повністю оголеними.

До речі, лікарі вважають, що таким чином покращиться не лише здоров’я, а й сексуальне життя пар.
Вчені пояснили, чому спати в білизні небезпечно Вчені пояснили, чому спати в білизні небезпечно Reviewed by Марія Тороус on 14:50:00 Rating: 5