Неймовірні способи використання бананової шкірки


Бананову шкірку можна використовувати для лікування захворювань при вживанні у їжу чи використанні ззовні. Вона ефективно усуває дрібні зморшки.

Якби ми знали про всі властивості, що містяться в шкірках фруктів і овочів, які ми їмо, ми ніколи б їх не викидали!Деякі з них їстівні, інші можна просто викинути. У цій статті ми пояснимо кілька дивовижних способів використання бананової шкірки. Ви двічі подумаєте, перш ніж її викидати.

Харчова цінність бананової шкірки

Банани – одні з найпопулярніших фруктів у світі. Їх можна приготувати у сотню різних способів, а діти їх обожнюють.

Ви можете не знати, що їхня шкірка настільки ж поживна, як і внутрішня частина. Вона забезпечує організм великою кількістю заліза, калію, вітамінів групи В, вітамінів С і К. Крім того, вона також містить багато магнію, клітковини, антиоксидантів і міді.

Для досягнення найкращих результатів спробуйте обирати тільки органічні фрукти, щоб не наражати організм на вплив шкідливих речовин, таких як пестициди та добрива, що використовують у процесі вирощування.
Бананова шкірка: властивості та способи використання

Так, ви весь час марнували переваги бананової шкірки. Але щойно ви дізнаєтеся про безліч її властивостей, ви ніколи більше не будете викидати її в смітник.
Поліпшення здоров’я кишківника

Якщо ви страждаєте на закрепи або маєте інші проблеми з кишківником, бананова шкірка надасть вам всю необхідну клітковину. Ви отримаєте її, якщо просто їстимете шкірки. Це не отрута, ви не захворієте.

Почніть з невеликої кількості. Це допоможе поліпшити травлення, і ви зможете попрощатися з уповільненим обміном речовин.
Лікування головного болю

Візьміть внутрішню частину шкірки та покладіть її безпосередньо на лоб або скроні. Залиште на декілька хвилин. Використовуйте марлю або стрічку, щоб утримувати її на місці.


Просто сядьте і дозвольте їй робити свою справу.
Захист зоруЩоб скористатися цією властивістю, потрібно їсти шкірку. Високий вміст бета-каротину (який надає їй характерного кольору) покращує здоров’я очей.Вітамін А дійсно корисний для захисту сітківки ока.
Зниження рівня холестерину

Якщо ваш останній аналіз крові показав високий рівень холестерину, почніть їсти банани разом зі шкіркою!

Шкірка має властивості, які усувають жир з артерій. Завдяки високому вмісту калію її рекомендують людям з підвищеним кров’яним тиском.
Лікування проблем зі шкірою

У вас колись були жахливі синці через травми? Ви можете скористатися властивостями бананової шкірки для лікування забитих місць. Просто покладіть внутрішню частину шкірки на уражену ділянку й обгорніть бинтом. Залиште на весь день.

Якщо ви страждаєте на псоріаз, ми рекомендуємо використовувати бананову шкірку, щоб зменшити сухість і свербіж, які супроводжують цей розлад. Втирайте її в уражену ділянку двічі на день.

Бананова шкірка також корисна, якщо у вас акне. Якщо ваша шкіра подразнена і запалена через акне, втирайте шкірку в уражену ділянку і змивайте теплою водою перед сном щовечора.
Зменшення зморшок і бородавок

Бананова шкірка є одним з найкращих домашніх засобів від зморшок.Однак потрібно бути послідовними.


Щоночі перед сном натирайте уражені ділянки внутрішнім боком бананової шкірки. Дайте висохнути, не змиваючи. Шкіра стане м’якою і гладкою.

Якщо ви хочете видалити бородавку, візьміть шкіру зеленого або світло-жовтого банана. Ферменти безпечно знищать неестетичний горбок, не завдаючи вам шкоди.

Просто обережно протирайте уражену ділянку внутрішнім боком бананової шкірки. Повторіть стільки разів, скільки необхідно.
Поліпшення настрою

Бананова шкірка містить велику кількість триптофану. Ця амінокислота сприяє секреції серотоніну, також відомого як “гормон щастя”.

Це допомагає регулювати настрій. Якщо його рівень досить низький, можуть з’явитися такі симптоми, як депресія і дратівливість.

Споживання двох бананових шкірок на день протягом трьох днів поспіль може збільшити рівень серотоніну в організмі на 16%.
Інші способи застосування

Окрім вже згаданих способів використання, ось ще кілька шляхів застосування бананової шкірки:
Заспокоює дискомфорт від укусів комах (наприклад, комарів і мурах).
Відбілює зуби.
Зменшує шрами.
Видаляє темні плями зі шкіри.
Зміцнює кістки.
Допомагає організму поглинати більше кальцію.
Натирає до блиску взуття.
Полірує столове срібло.
Поліпшує компост.
Удобрює рослини.
Відлякує шкідників, зокрема трояндових попелиць.
Зменшує висипання.
Притягує метеликів.
Видаляє луски зі шкіри.
Полірує листя кімнатних рослин.
Заманює в пастку міль.
Неймовірні способи використання бананової шкірки Неймовірні способи використання бананової шкірки Reviewed by Марія Тороус on 11:00:00 Rating: 5