Літак на Дубай повернувся через 2,5 години після вильоту в аеропорт "Київ"

На поточний момент вирішуєтьсяпитання відправки пасажирівЛітак авіакомпанії Flydubai (ОАЕ), що виконував рейс №FZ728 за маршрутом Київ-Дубай повернувся в аеропорт вильоту (міжнародний аеропорт "Київ") у зв'язку з технічними причинами, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в авіакомпанії.

Там уточнили, що на поточний момент вирішується питання відправки пасажирів, ймовірно, вони зможуть вилетіти після усунення технічних несправностей, або перебронювати на інший рейс компанії за вказаним напрямом. Інших подробиць в компанії поки не озвучили.

У Національній авіадовідці агентству уточнили, що літак злетів о 15:45, а повернувся о 18:20. Таким чином, він знаходився в повітрі перед посадкою трохи більш 2,5 годин.

Авіакомпанія Flydubai виконала перший політ в 2009 році. Flydubai має авіапарк з 45 літаків Boeing 737-800 NG і виконує рейси по більш ніж 90 напрямках.
Джерело http://ukr.segodnya.ua/
Літак на Дубай повернувся через 2,5 години після вильоту в аеропорт "Київ" Літак на Дубай повернувся через 2,5 години після вильоту в аеропорт "Київ" Reviewed by Марія Тороус on 6:47:00 Rating: 5