Сприятливі дні для весілля в 2016 році


Кожна закохана пара, в планах якої укласти шлюб, обов’язково замислюється про дні, коли статися найголовніше і дивовижний захід у їх житті. Астрологи стверджують, що від правильності вибору дати весілля так само важлива, як наприклад, сумісність характерів майбутніх подружжя. У високосному 2016 році також є дати, на які варто звертати увагу при плануванні одруження. Отже, дні, обіцяють удачу у довголіття майбутнього шлюбу такі.
Дуже символічно зіграти весілля 6 липня, адже цей день вважається Днем поцілунків. Офіційний шлюб стане міцним, якщо буде ґрунтуватися на любові й довірі, а чудовою датою для укладення таких шлюбів в 2016 році є 13, 15, 18, 20, 25.

Серпень не багатий на сприятливі числа для вступу в шлюб. Враховуючи всі церковні свята та пости, які припадають на серпень, то найщасливішим днем стане 12 серпня.


Вересень також не густ на щасливі дні для браку, але все ж з усіх дат можна виділити 18. Саме в цей день одруження принесе достаток, успіх і любов молодятам.

Теж саме можна сказати і про жовтень – від одруження в цей період краще відмовитися.

Не так вже багато дат принесе листопад. Тут виділяють єдине число – 3 листопада.

Нарешті, грудень. Під кінець високосного року найкраще створювати сім’ю 6 і 11 грудня.

Як видно, високосний рік не дуже-то багатий на дні, прихильні до союзів, тому молодим людям потрібно уважно поставитися до підбору дати для весілля. Крім того, існують і несприятливі дати, які також слід враховувати під час планування майбутнього торжества
Сприятливі дні для весілля в 2016 році Сприятливі дні для весілля в 2016 році Reviewed by Марія Тороус on 3:37:00 Rating: 5