Якщо ви п’єте каву щоранку, обов’язково прочитайте цю статтю!Чи існують ті, хто хоч би раз у житті не пив кави?Для більшості людей це обов’язковий ритуал, із якого починається ранок. Адже без кави нам неймовірно складно прокинутися…
Завдяки вченим є хороші новини для всіх любителів кави! Ось10 вагомих причин, аби пити ароматний напій щодня.


1. Кава — основне джерело антиоксидантів.


Людське тіло вбирає більше антиоксидантів із кави, ніж з овочів та фруктів.


2. Запах кави має антистресовий ефект.


Корейські дослідники виявили, що аромат кави особливим чином діє на білки, пов’язані з напруженням мозку, і допомагає мислити позитивно.


3. Кава може зменшити симптоми хвороби Паркінсона.


Згідно зі статтею, опублікованою 2012 року в науковому журналі Science Daily, кава допомагає людям, що страждають на хворобу Паркінсона, краще контролювати свої рухи.


4. Це добре для печінки (особливо якщо ви вживаєте алкоголь).


Результати досліджень, що проводилися протягом 22 років (у них взяли участь 125 000 чоловік) показали, що у тих, хто випивав хоча б одну чашку кави на день, на 20% знизилася ймовірність розвитку цирозу.
5. Кава знижує схильність до самогубства.


2-4 чашки кави на день можуть знизити ризик сaмoгубства для чоловіків і жінок на 50%.


6. Знижує ризик захворіти на рак шкіри.


Кава знижує ризик розвитку раку шкіри у жінок.


7. Покращує спортивні результати.


Кофеїн збільшує кількість жирних кислот у крові, що дозволяє м’язам поглинати і спалювати жир та перетворювати його в енергію. Це зберігає запаси вуглеводів і дозволяє організму використовувати їх пізніше.


8. Зменшує ризик захворювання на цукровий діабет.


Дослідники виявили, що люди, які п’ють принаймні 4 чашки кави на день, на 50% знижують ризик розвитку діабету 2‑го типу.


9. Кава дуже добра для мозку.


Телекомпанія CNN довела, що кава дозволяє мозкові людини ефективніше працювати.


10. Кава може зробити вас щасливішими.


Дослідження Американського Національного інституту охорони здоров’я показало: люди, які п’ють хоча б 4 чашки кави на тиждень, на 10% менше схильні до депресії ніж ті, хто кави взагалі не п’є.Джерело: CREDO
Якщо ви п’єте каву щоранку, обов’язково прочитайте цю статтю! Якщо ви п’єте каву щоранку, обов’язково прочитайте цю статтю!   Reviewed by Марія Тороус on 13:23:00 Rating: 5