Ось чому потрібно купувати банани тільки з чорними плямами!Банани – один з найбільш недооцінених фруктів. За екзотичністю вони поступаються іншим фруктам, наприклад, Манго.

Але факт залишається фактом, банани – це смачно, поживно, і в них дуже багато вітамінів та інших корисних речовин. Ці речовини потрібні нам щодня. Наприклад, в них є багато клітковини, сахарози, фруктози.

Багато з нас, купують в'язку бананів, які не з'їдають її всю відразу. Часто вони зберігаються вдома кілька днів, а то і тиждень.БАНАНИ МАЮТЬ зеленувато-жовтуватий колір, а дозрівають ПОСТУПОВО. Вибирайте НАПРИКЛАД, ПІД НОМЕРАМИ ВІД 5 ДО 7.

Зрештою на них починають з'являтися темні плями, а потім повністю стають коричневими. Але, на відміну від інших фруктів, це не означає, що банан зіпсувався.

НАВПАКИ, ЧИМ ТЕМНІШЕ БАНАН, ТИМ БІЛЬШЕ В НЬОМУ СПЕЦИФІЧНОГО позаклітинного БІЛКА – ФНП.

Розшифровується це так – фактор некрозу пухлини. Що це таке? Це протиракова речовина, яка допомагає боротися з аномальними клітинами в організмі.

Дослідження підтверджують, що переспілі банани містять ФНП, которий перешкоджає росту пухлинних клітин і запобігає їх поширенню.

Разом з високим рівнем антиоксидантів, яких в бананах теж дуже багато, ФНП зміцнює імунну систему.

Японські дослідники з'ясували, що чим сильніше банан дозріває, тим більше він містить клітковини, вітаміну С, вітамінів групи В, калію і антиоксидантів.

Але ці корисні властивості потемнілих бананів далеко не всі переваги цих фруктів.ЧИМ ЩЕ ВОНИ КОРИСНІ? А ОСЬ ЦИМ:

1) Банани мають Антикислотну властивість. Вона допомагає позбутися печії і кислотного рефлюксу. Всього один з'їдений банан може принести відчутне полегшення.

2) Банани допомагають знизити кров'яний тиск. Через те, що в них багато калію, але мало натрію, вони є відмінним профілактичним засобом від інсульту або серцевого нападу. Банани – це здорова їжа для серця.

3) Вони надають додаткову енергію. Якщо перед тренуванням ви з'їсте 1-2 банана, це дасть вам додатковий заряд енергії для годинного інтенсивного тренування. Низький глікемічний індекс вуглеводів в бананах, вітаміни і мінерали збільшують витривалість вашого тіла, а калій запобігає м'язовій судомі.

4) Банани корисні при анемії. Вони містять необхідну дозу дієтичного заліза, що стимулює вироблення червоних кров'яних тілець і гемоглобіну, а значить підсилює приплив крові.

5) Банани можна вживати без обмежень, навіть якщо ви страждаєте на виразку шлунка. Їх м'яка і кашоподібна текстура обволікає шлунок і захищає його від агресивних кислот.

6) Банани допомагають впоратися з депресією. А все тому, що в них містяться високий рівень триптофану, який наш організм переробляє в серотонін (той самий «гормон щастя»). Серотонін – нейромедіатор мозку. Він допомагає людині розслабитися, відчути себе щасливою, та й просто покращує настрій.

7) Банани сприяють поліпшенню травлення. А ще мають проносний ефект. Все тому, що в них багато клітковини, яка стимулює регулярні руху кишечника і забезпечує полегшення при запорах.

8) Банани корисні при нервових розладах і ПМС. Вони допомагають регулювати рівень цукру в крові. Ще в них багато вітамінів групи В, які заспокоюють нервову систему і допомагають розслабитися.

9) Допомагають терморегуляції тіла. Якщо з'їсти банан в спекотний день, то це допоможе знизити температуру тіла. Те ж саме можна зробити, наприклад, при застуді.

АЛЕ НЕ ТІЛЬКИ переспілі БАНАНИ КОРИСНІ.

Незрілі плоди теж потрібні. У них, зокрема, мало цукру, тому їх можна їсти людям з другою стадією діабету. Крім того, вони містять пробіотичні бактерії.

Також через високий вміст крохмалю, незрілі банани швидше викликають відчуття ситості.

Загалом, банани корисні. А головне, не лякайтеся переспілих бананів. Вони набагато корисніше і смачніше, ніж ви думаєте.
Ось чому потрібно купувати банани тільки з чорними плямами! Ось чому потрібно купувати банани тільки з чорними плямами! Reviewed by Марія Тороус on 13:27:00 Rating: 5