Бруд допомагає уникнути страшних захворювань
Фахівцями з Массачусетського технологічного інституту й Гарвардського університету був проведений ряд досліджень щодо стану здоров'я дітей з Росії, Естонії та Фінляндії, після чого вони прийшли до консенсусу, що взаємодія з ґрунтом на початковому життєвому етапі сприяє зміцненню імунітету, запобігаючи зародженню хвороб аутоімунної природи.

Дослідниками було проаналізовано більше 220 зразків мікрофлори кишечнику дітей, половина з яких жили на території міст, а інша - у селах і селищах. У результаті проведених досліджень, фахівці зробили висновок, що конкретно в стерильному середовищі людський організм стає ослабленим і схильним до хвороб, у той час як бруд активує у малят більшу опірність атакам мікроорганізмів.

На думку вченого Рамніка Ксав'є, особливо сильним здоров'ям володіють діти, які виросли на тваринницьких фермах і з раннього дитинства були піддані впливу великої кількості бактерій і мікробів. І навпаки, якщо навколишнє середовище стерильне, то дитина надалі стане більш уразливою до різних захворювань.

Фахівці пояснюють цю особливість таким чином, що замість атаки бактерій і вірусів іншого роду, імунітет починає виробляти аномальну реакцію на їхню наявність і може нашкодити власним тканинам.
Бруд допомагає уникнути страшних захворювань Бруд допомагає уникнути страшних захворювань Reviewed by Марія Тороус on 14:11:00 Rating: 5