Названо ідеальний вік для схудненняБританська компанія Forza Supplements, яка виробляє харчовідобавки, провела дослідження, щобвиявити ідеальний вік для схуднення

Як виявилося, кращий вік для жінок -32 роки, а кращий вік для чоловіків -31 рік, пише "Ортодокс".
В ході опитування, проведеногосеред 1000 британських чоловіків іжінок, фахівці з'ясували, щооптимальним віком для втрати ваги євік від 30 до 35 років. Саме в цейпереломний момент в житті людихочуть, як і в 20 років, залишатися вгарній формі і бути здоровими.
Після 35 років люди рідко сидять на дієті, тому що починається старіння організму змушує їхприділяти менше уваги своїй зовнішності. Дієта в 20 років також може виявитися невдалою,оскільки молодь рідко контролює свої пориви і схильна до безтурботних веселощів.

Більшість опитаних (82%) сказали, що, швидше за все, будуть дотримуватися правильного харчування після 30 років. Більше третини опитаних жінок (37%) і чоловіків (36%) назваливік від 30 до 35 років кращим часом для схуднення.

Одним з факторів, що спонукають жінок худнути в цьому віці, є народження дитини. Середнійвік жінок, які народжують у Великобританії припадає саме на 30 років.
Ймовірна втрата дитини через зайву вагу є потужним стимулом для жінок - в цьомузізналися 56% опитаних. Вступ до шлюбу також може сприятливо позначатися на намірісхуднути - жінки хочуть виглядати привабливіше в очах свого обранця. 42% опитаних жінокзаявили, що після весілля їм стало легше схуднути, оскільки у них більше не було можливостібезмірно їсти і пити, як в молодості. Середній вік нареченої в Великобританії також складає30 років.


Отримані результати фахівці пояснюють тим, що 30 років є важливим віком для обох статей.Починається процес старіння, і люди відчайдушно намагаються повернути час назад,звертаючись до дієт і правильного харчування.

Названо ідеальний вік для схуднення Названо ідеальний вік для схуднення Reviewed by Марія Тороус on 14:31:00 Rating: 5