Найкращі засоби від сонячних опіківЩодня наша шкіра піддається впливу сонячних променів. При досить тривалому впливі з’являється засмага. Цей тип опіків виникає, коли ультрафіолетові промені проникають в шкіру і викликають смерть тканини в дермі, залишаючи непривабливе почервоніння шкіри, що також може бути дуже болісним.Коли шкіра страждає від надмірного пошкодження сонцем, важливо швидко вжити відповідних заходів, адже це може негативно вплинути на здоров’я і зовнішній вигляд шкіри.


Хоча на ринку є багато різних продуктів, щоб запобігти сонячним опікам, колишкіра вже спалена, найкраще, що можна зробити, – це застосувати натуральний засіб, щоб її освіжити і відновити. У цій статті ми розповімо вам про деякі з найкращих засобів від сонячних опіків.
Перебування в тіні

Якщо ви страждаєте від сонячних опіків, то краще за все залишатися в тіні, оскільки подальше перебування на сонці тільки погіршить ситуацію з опіком. Якщо вам потрібно вийти з дому, одягніть щось, що добре покриває шкіру і, якщо можливо, захистіть обличчя за допомогою сонцезахисного крему і капелюха.
Холодна вода

Коли шкіра отримує пошкодження від сонця, ви передусім повинні прийняти холодний душ, щоб охолонути і освіжити уражену ділянку. За нагоди застосовуйте холодні компреси протягом декількох хвилин, щоб заспокоїти обпалену шкіру. Насамперед дуже важливо пити багато води, щоб запобігти зневодненню, адже під впливом сонця тіло втрачає воду і ефірні солі.
Компреси з холодним молоком

Молоко є ідеальним засобом для зняття опіків. Молочнокислі і жирні кислоти в молоці заспокоюють засмаглу шкіру.

Як можна використовувати молоко від сонячних опіків?

Опустіть чисту м’яку тканину у велику ємність з незбираним молоком. М’яко помасажуйте засмаглу ділянку і залиште на 20 хвилин, потім змийте великою кількістю холодної води.
Найкращі засоби від сонячних опіків Найкращі засоби від сонячних опіків Reviewed by Марія Тороус on 13:43:00 Rating: 5