Чому не можна спати навпроти дзеркалаВи облаштовуєте спальню і вас зацікавило питання - чому не можна спати навпроти дзеркала?

Взагалі дзеркало - дуже цікавий і таємничий предмет. Що таїть у собі це загадкове скельце?

Ще з давніх часів збереглося повір'я, що якщо в будинку знаходиться тіло померлої людини, то дзеркала по всьому будинку потрібно закрити. Вважалося, що душа померлого може продовжити відображатися в дзеркалах навіть після смерті, це відображення може налякати живих і навіть заподіяти їм зло. Тому дзеркала по всьому будинку закривалися до сорока днів з дня смерті, поки душа не залишить Землю. Також, наприклад, щоб не було біди, перед дзеркалом не можна: їсти і пити (у таких випадках кажуть - "з'їсти красу і здоров'я») перед дзеркалом не рекомендується спати, а також лаятися (дзеркало "запам'ятає" і все "пригадає"). Дзеркало - найсильніше джерело енергії, воно здатне трансформувати в майбутнє наш поганий настрій чи самопочуття, якщо ми в цей момент подивилися в нього. Таким чином, дзеркало постає перед нами як якимось резервуаром, здатним накопичувати та зберігати інформацію.

Взагалі прикмету, чому не можна спати навпроти дзеркала, можна розглядати з двох точок зору: з точки зору давніх традицій і з точки зору фен-шуй. Щоб розібратися, розглянемо обидві версії.

У древній Русі дзеркалу приписували безліч магічних властивостей: мало яке ворожіння на Різдво обходилося без дзеркала, з ним було пов'язано багато прикмет: у розбите дзеркало не можна було дивитсь - це було не до добра, та й саме розбите дзеркало - вже погана прикмета, і так далі. Вагітним жінкам, жінкам після пологів, а також під час менструації не рекомендувалося довго перебувати біля дзеркала, так як вони дуже слабкі і можуть не справитися з його магічною силою, з магією задзеркалля, це може закінчитися для них хворобою або навіть смертю. Давньоруські прикмети пояснювали, чому не можна спати навпроти дзеркала, тим, що в дзеркалі вночі живе твій двійник, він може вкрасти твою душу поки ти спиш. Та й взагалі, у чарівному світі задзеркалля вночі відбуваються незрозумілі речі, від яких спляча людина не зможе уберегти себе, так як уві сні вона безпорадна.

Кажуть також, що саме відображення подружнього ложа в дзеркалі начебто притягує можливу зраду. Ситуація погіршується ще сильніше, якщо в дзеркалі відбивається також вхідні двері в спальню.

Мало людей заперечує те, що дзеркала здатні "вбирати" стару енергетику, старі сварки і неприємності, зберігати в собі негативні емоції. Саме з цієї причини, коли освячують приміщення, особливу увагу приділяють старим дзеркалам.

Фен шуй - це стародавня китайська наука, що увібрала в себе спостереження про те, як енергетичні потоки нашого будинку впливають на наше життя. Згідно з цими потоками фен шуй дає поради, як створити в будинку таку обстановку, щоб ці потоки несли нам тільки щастя, здоров'я, достаток, а зло, хвороби і убогість відганяли від нас. Так ось китайці вважають дзеркало - великим енергетичним вампіром. Вони вважають, що дзеркало здатне забирати у людини енергію. І не тільки у людини, воно отримує енергію всього, що відображає. Тому не рекомендується ставити дзеркало напроти ліжка, воно буде відображати її кути, а в кутах, як вважали китайці, таїться зло і нечисть.
Тому ж небезпечно споглядати в брудне дзеркало або в дзеркало з тріщинами або сколами: у них є все погане, що здатне завдати нам шкоди. Спляча особа - відмінний видобуток для злих сутностів, вони можуть безкарно через дзеркало насититися його енергетикою. Фізично і психологічно сплячий безсилий. Також вважалося по фен шуй - дзеркала не можна ставити одне навпроти одного, щоб не утворювався дзеркальний коридор, по якому можуть бродити злі сутності. І навпроти входу дзеркало ставити теж не рекомендувалося, так як воно буде відображати/відганяти удачу, яка буде намагатися ввійти в будинок. Вважалося, що людина, яка спить навпроти дзеркала, через його магічну силу і здібності забирати енергію, не висипається добре, і прокидається ще більш втомленою і розбитою, ніж коли заснула. Ось чому не можна спати навпроти дзеркала по фен-шуй.


Вважається, що дзеркало обов'язково повинне мати оправу, бо гострі і не шліфовані краї підсилюють його негативний вплив. Не забувайте протирати дзеркальні поверхні - дзеркала необхідно звільняти від пилу, який накопичує негативну енергію.

Спати навпроти дзеркала чи ні, вирішувати Вам. Ми ж зі свого боку хочемо побажати Вам частіше посміхатися, дивлячись в дзеркало і хороших снів і мрій!
Чому не можна спати навпроти дзеркала Чому не можна спати навпроти дзеркала Reviewed by Марія Тороус on 14:08:00 Rating: 5