20 порад одруженим чоловікам, які повинен знати кожен

Багато людей після вступу в шлюб перестають цінувати відносини. Сподіваємося, ці поради допоможуть вам зберегти любов протягом довгих років.

У цій статті ви знайдете 20 порад одруженим парам від … розведеного чоловіка. Ви можете подумати, що людина, яка не змогла зберегти власний шлюб – не найкращий порадник у любовних справах. Однак правило "вчитися на чужих помилках" ніхто не відміняв. Озираючись на своє минуле, Джеральд Роджерс ділиться з одруженими чоловіками секретами щасливого подружнього життя, які він дізнався занадто пізно.

1. НІКОЛИ не переставайте залицятися до своєї дружини

Чи не переставайте ходити зі своєю дружиною на побачення, скільки б років ви не прожили разом. НІКОЛИ не сприймайте дружину як належне. Коли ви просили її руки, ви пообіцяли, що назавжди оволодієте її серцем і будете ревно його оберігати. Це найцінніший скарб, яке вам коли-небудь довіряли. ВОНА ВИБРАЛА ВАС. Завжди пам'ятайте про це і ніколи не лінуйтеся в любові.

2. Оберігайте своє серце

Точно так же, як ви повинні зберігати серце коханої, ви повинні оберігати і своє серце. Ви можете любити світ всією душею, але у вашому серці повинен бути куточок, в який ви не повинні впускати нікого, крім своєї дружини.

3. Закохуйтесь в свою дружину знову, і знову, і знову

Всі люди змінюються. Сьогодні ви вже не ті, ким були кілька років тому, коли вступали в шлюб. А через п'ять років ви змінитеся ще більше. Зміни неминучі, тому вам потрібно навчитися знову і знову закохуватися один в одного. Якщо ви змінитеся і перестанете уважно ставитися до своєї дружини, вона може відкрити своє серце для кого-то другого і назавжди закрити його для вас. Чи не переставайте боротися за свою любов.

4. Звертайте увагу тільки на кращі її риси

Зосередьтеся на тому, що ви любите в своїй дружині. Тільки так ви зможете розвивати свої почуття. Якщо ви будете зациклюватися на дрібницях, які вас дратують, ваша любов почне в'янути. Думайте про те, за що ви любите свою дружину. Тоді у вас не залишиться і тіні сумніву, що ви найщасливіший чоловік на землі і що вам казково пощастило бути з такою жінкою.

5. Не намагайтеся її змінити


Ваше завдання – не намагатися змінити вашу дружину, а любити її такою, яка вона є. А якщо вона і зміниться – полюбите ту, ким вона стала.

6. Відповідайте за свої емоції

Ваша дружина не зобов'язана робити вас щасливим. Вона також не винна в тому, що ви засмучені. Ви самі повинні знайти спосіб стати щасливішим, а разом з цим зробити щасливішою ваші відносини.

7. НІКОЛИ не звинувачуйте дружину, якщо вона вас розлютила або засмутила

Якщо ви засмучені – це ВАШІ емоції, і ВИ самі повинні за них відповідати. Найімовірніше, ви розсердилися через те, що вона ненароком зачепила ваші почуття. Розберіться в собі, спробуйте докопатися до суті проблеми. Як тільки ви знайдете рішення, ви перестанете звертати увагу на ті вчинки або слова, які раніше вас розбудовували.

8. Дозвольте своїй дружині БУТИ СОБОЮ

Якщо ваша дружина чимось засмучена – не потрібно намагатися це виправити. Ваше завдання – дати їй зрозуміти, що ви чуєте і розумієте її, і завжди готові прийти їй на допомогу. Жінки – істоти неймовірно емоційні, і їх настрій надзвичайно мінливе. Якщо ви залишитеся сильним і не будете її засуджувати, вона навчиться довіряти вам і відкриється. Однак НЕ ПОТРІБНО ЗАЛИШАТИ ЇЇ ОДНУ, коли вона засмучена. Вона повинні знати, що ви поруч. Навчитися слухати її і розуміти її почуття.

9. Не бійтеся здатися дурними


Перестаньте бути таким серйозним. Смійтеся. І змушуйте її сміятися. Сміх робить життя простіше.

10. ЩОДЕННО наповнюйте її душу

Навчіться розуміти мову любові, якою говорить ваша дружина. Дізнайтеся, що змушує її почувати себе значимою і бажає. Попросіть її скласти список з 10 речей, які роблять її щасливою, і намагайтеся щодня виконувати хоча б деякі з них.

11. Будьте поруч з нею

Даруйте дружині не тільки свого часу, але також вашу увагу і вашу душу. Робіть все можливе для того, щоб ПОВНІСТЮ бути зі своєю дружиною. Ставтеся до неї так, наче вона ваш найцінніший клієнт. Адже вона їм і є.

12. Бажайте її

Захопився її енергією свого чоловічого начала, поглинає її своєю силою, проникайте на найглибші рівні її душі. Дозвольте їй розчинитися в своїй жіночій м'якості.

13. НЕ БУДЬТЕ ідіотом!

Але і не потрібно боятися бути ідіотом. Вам все одно не уникнути помилок, так само як і вашій дружині. Просто намагайтеся не робити непробачних помилок, а також не забувайте виносити з них урок. Ви не повинні бути ідеальним, просто не будьте занадто дурні.

14. Дайте їй простір

В умінні дарувати і віддавати жінкам немає рівних, тому іноді потрібно давати їм час побути наодинці з собою. Їм необхідно знайти що-небудь, що буде збагачувати їх душу. І якщо ви дасте своїй дружині для цього простір, вона повернеться до вас окрилена і з новими силами.


15. Не бійтеся бути уразливим

Діліться з дружиною своїми страхами і почуттями, а також навчитеся визнавати свої помилки.

16. Будьте відверті

Якщо ви хочете побудувати довірчі відносини, будьте готові ділитися ВСІМ. Особливо тим, чим ви не хочете ділитися. Щоб відкрити своє серце і впустити туди людину, не знаючи напевно, чи сподобається йому те, що він там знайде, потрібна чимала відвага. Скиньте вашу маску! Якщо ви щось приховуєте і постійно намагаєтеся показати себе в кращому світлі – вам не вдасться пізнати всієї глибини любові.

17. Ніколи не переставайте розвиватися разом

Стоячий ставок покривається тванню, а в струмку вода завжди прохолодна і свіжа. Якщо не працювати м'язами – вони атрофуються. Те ж саме відбувається і з відносинами, над якими не працюють. Знайдіть спільні цілі і мрії і навчитеся дивитися в одному напрямку.

18. Не хвилюйтеся про гроші

Гроші – це як приз в грі. Знайдіть спосіб працювати в команді, щоб збільшити виграш. Коли учасники однієї команди ворогують між собою – це ні до чого доброго не приводить.

19. Не тримайте образу

Зосередьтеся на майбутньому, замість того, щоб тягнути тягар минулого. Не потрібно ставати заручником колишніх образ. Минулі помилки – ваші чи вашої дружини – схожі на важкий якір, який не дозволяє вашому шлюбу рухатися вперед. Свобода в прощення.

20. Завжди вибирайте любов. Завжди вибирайте любов. Завжди вибирайте любов.

Насправді, це найголовніший секрет щасливого шлюбу. Якщо ви завжди будете керуватися цим принципом, вашому щастю нічого не загрожуватиме. Любов витримає всі випробування.

У шлюбі не завжди все буває гладко. Над відносинами потрібно постійно працювати. Тільки якщо ви дійсно хочете разом рости і готові докладати до цього зусиль, ви зможете пізнати справжню любов.

20 порад одруженим чоловікам, які повинен знати кожен 20 порад одруженим чоловікам, які повинен знати кожен Reviewed by Марія Тороус on 15:24:00 Rating: 5