Чистимо праску від нагару. 10 ефективних способівЯкою би якісною праскою ви не користувалися, в певний момент часу ви зіткнетеся з проблемою нагару на прасці ! Маленька помилка і праскою неможливо користуватися. Однак не варто впадати у відчай! З цієї статті ви дізнаєтеся , як очистити праску від нагару .
Чистимо праску підручними засобами


Для початку потрібно запастися всім необхідними. Вам знадобитися : велика кухонна сіль , парафінова свічка , м’яка ганчірочка , перекис водню , сірникова коробка , столовий оцет , мило , сода і рідина для зняття лаку. Все це знайдеться у будь-якої господині . Так що ви легко і швидко зможете приступити до очищення праски від нагару.

спосіб 1

На щільний аркуш паперу потрібно насипати трохи солі. Праску сильно нагріти і поводити по кристаликам солі до тих пір, поки не зійде нагар . Для кращого ефекту до солі додати дрібно потертий парафін від свічки.

спосіб 2

Парафінову свічку загорнути в бавовняну щільну тканину. Потім свічкою відтирати гарячу праску . Свічка буде плавитися , тому потрібно нахилити праску , щоб парафін стікав у заздалегідь підготовлений піддон. Про це важливо не забути , бо якщо парафін потрапить в отвори праски , то потім може зіпсувати ваші речі при прасуванні . Після очищення потрібно видалити залишки парафіну і бруду.

спосіб 3

Жменю солі покласти в марлю і ретельно потерти нагріту праску. Нагар швидко зійде .

спосіб 4

Можна скористатися сірниковюю коробкою . Потрібно нагріти праску і очищати підошву смужкою сірки з коробка сірників. Краще взяти нову коробку , щоб шар сірки був цілим.

спосіб 5

Взяти флакон перекису водню , змочити в ній ватяний диск і протираючи підошву праски , видалити нагар . Також можна скористатися таблеткою гідропериту . Таблеткою треба поводити по сильно розігрітій прасці . Будьте обережні , тому що буде виділятися неприємний запах , так що краще заздалегідь відкрити кватирки. Нагар відшарується і його легко можна буде прибрати вологою ганчірочкою із залишками гідрорперіту .

спосіб 6

У ацетоні або оцті змочити ватний диск і потерти робочу поверхню праски. Після видалення нагару на прасці , протріть її шматком вовни. Якщо нагар не відійшов , то вимкніть праску , дайте йому трохи охолонути і поставте його на ніч , на просочену оцтом ганчірку. Наліт розм’якшитися , відшарується і його можна буде прибрати м’якою ганчіркою.

спосіб 7

У господарських магазинах можна придбати спеціальний олівець для чищення праски від нагару. Щоб ним скористатися , потрібно нагріти праску і потерти олівцем. Потім протерти підошву ганчірочкою. Якщо , ви вибрали якісний олівець , то після очищення праска стане як нова , більш гладкою і ковзаючою .

Вищенаведені способи допоможуть вам швидко видалити нагар з праски в домашніх умовах. Також вони підходять і для очищення тефлонових прасок . Однак , для таких ніжних і чутливих агрегатів є ще один , більш щадний спосіб .

спосіб 8

Потрібно нагріти праску і потерти місце забруднення милом. Цей метод особливо ефективний при свіжих плямах.

спосіб 9

Якщо до поверхні праски випадково прилип поліетилен , то цей слід можна прибрати рідиною для зняття лаку.

спосіб 10

Можна також скористатися харчовою содою . Потрібно змішати її з водою , змочити в розчині ватний диск і круговими рухами терти холодну праску. Після цього промити поверхню праски губкою , змоченою у чистій воді , і протерти м’якою ганчіркою.

Важливо пам’ятати , що ніколи не можна чистити праску грубими абразивними матеріалами або ножем. Це шкодить робочій поверхні праски і може призвести до подальших проблем .

Також всім відомо , що профілактика краще лікування. Тому після кожного використання праски , протирайте її підошву м’якою ганчіркою.
Чистимо праску від нагару. 10 ефективних способів Чистимо праску від нагару. 10 ефективних способів Reviewed by Марія Тороус on 14:57:00 Rating: 5